Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozpoczęcie kongresu CCW 2016 w Amsterdamie

 

Dziś rozpoczęło się najważniejsze, europejskie wydarzenie w branży radiokomunikacji profesjonalnej - Kongres Łączności Krytycznej - Critical Communications World. Impreza odbywa się po raz osiemnasty, wcześniej znana była pod nazwą TETRA World Congress. W dniach 31 maja - 2 czerwca 2016 roku w halach wystawowych kompleksu targowego RAI w Amsterdamie około 175 wystawców z całego świata będzie prezentowało swoje rozwiązania w zakresie szeroko pojętej radiokomunikacji profesjonalnej.

 

 CCW 2015 w Barcelonie

 

Organizatorzy spodziewają się przybycia w tym roku około 4000 specjalistów i ekspertów branżowych. W kongresie uczestniczą wszystkie dobrze znane, czołowe firmy z branży komunikacji krytycznej, wśród nich: Motorola Solutions, Airbus Defence and Space, Sepura, Hytera, Rohill, Huawei, Simoco, TAIT, Damm i Thales. W tym roku będzie aż 50 firm, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Polskę będzie reprezentowała firma DGT Sp. z o.o.

 

Koncentrując się na tegorocznej tematyce z obszaru transmisji danych, aplikacji i nowych technologii, ponad 200 prelegentów z całego świata będzie przedstawiać wgląd w wizje i wyzwania stojące przed branżą komunikacji krytycznej. Główne tematy będą ukierunkowane na relację pomiędzy technologią LTE a tradycyjnymi standardami PMR, biorąc pod uwagę przyszły rozwój technologii przez pryzmat inteligentnych miast, UAV oraz analizując wady i zalety technologi przetwarzania Big Data w środowisku systemów dyspozytorskich.

 

Uczestnicy Kongresu dowiedzą się jak połączyć technologie szerokopasmowe (w szczególności LTE) z bezpieczną łącznością radiową tak, aby spełnić przyszłe wymagania użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu. Jedną z tegorocznych nowości będzie specjalny pawilon narodowy Finlandii w którym narodowy operator ogólnokrajowej sieci TETRA - VIRVE, będzie dzielił się swoimi doświadczeniami z użytkowania pierwszej ogólnokrajowej sieci TETRA na świecie oraz migracji w kierunku komunikacji szerokopasmowej.

 

Źródło: TETRAforum.pl, własne.