Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PMRExpo już po raz piętnasty

 

Już jutro rozpocznie się piętnasta, jubileuszowa edycja targów PMRExpo 2015. Oczywiście na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć redakcji RadioTech.pl. W dniach 24–26 listopada, wszyscy liczący się dostawcy i specjaliści łączności radiowej zgromadzą się w niemieckiej Kolonii na tej największej ogólnoeuropejskiej imprezie branży łączności profesjonalnej.

 

PMRExpo-2015-logo

 

PMRExpo cały czas się rozrasta i z roku na rok przybywa na nie coraz więcej wystawców i zwiedzających. Z lokalnej imprezy nastawionej na niemiecki rynek urosło ono do rangi międzynarodowego wydarzenia, która na stałe wpisało się w kalendarz największych firm z branży radiokomunikacji profesjonalnej.

 

Wystawie jak zwykle będzie towarzyszyć cykl prezentacji panelowych na różne tematy. Przez trzy dni wszyscy odwiedzający będą mieli okazję poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie łączności radiowej TETRA, DMR, dPMR oraz posłuchać wielu prezentacji tematycznych.

 

Kolonia jest tradycyjnie miejscem premier nowych produktów branżowych. Z pewnością w tym roku będzie można się zapoznać z nową platformą trankingową DMR Tier III firmy Motorola Solutions, która uruchomiła specjalną witrynę internetową z okazji imprezy LINK. Również firma Airbus Defence and Space nie chce zostać w tyle i również zachęca wszystkich gości do odwiedzenia nowości na swoim stoisku LINK. Oczywiście nie targach nie zabraknie stoisk takich firm jak SEPURA, Kenwood, ICOM, Hytera i wielu innych. W ubiegłym roku impreza stała się magnesem dla wielu dynamicznych, azjatyckich firm, które prezentowały swoje niskobudżetowe rozwiązania.

 

Program konferencji, plan i lista wystawców dostępne są na oficjalnej stronie imprezy pod adresem: www.pmrexpo.de

 

Oficjalne Video z ubiegłorocznej edycji: