Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ATDI będzie na MSPO 2015

 

Firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, weźmie udział w XXIII edycji Międzynarodowych Targów Przemysłu Obronnego - MSPO 2015. Firma zaprezentuje rozwiązania w zakresie oprogramowania do zarządzania i monitorowania widmem, walki elektronicznej i komunikacji krytycznej.

 

Atdi-na-MSPO-2015-plakat

 

Na stoisku firmy (B-15) będzie można zapoznać się m.in. z systemem walki elektronicznej HTZWarfare oraz ICS telecom.  ATDI posiada 10 zaproszeń na MSPO, które upoważniają do bezpłatnego wejścia na targi dla osób które ukończyły 18 lat. Osoby chętne mogą napisać wiadomość z danymi kontaktowymi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  Zaproszenie zostanie przesłane w wersji elektronicznej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja z zaproszeniem trwa do 28.08.2015.

 

Źródło: ATDI Polska

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).