Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SRS Polska zaprasza na Europoltech 2015

 

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia najważniejszej imprezy branżowej dostawców rozwiązań dla Służb Policyjnych i Formacji Bezpieczeństwa Państwa, jaką są Targi EUROPOLTECH, które odbędą się w dniach 15–17 kwietnia 2015 r. na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

 

SRS-Polska-zaproszenie-na-Europoltech-2015

 

Firma SRS Polska Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor marki Sepura w Polsce, zaprezentuje m.in. rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne z zakresu :

  • terminali przenośnych, przewoźnych i stacjonarnych działających w standardzie TETRA i DMR,
  • infrastruktury wchodzącej w skład sieci TETRA i DMR,
  • systemów dyspozytorskich,
  • kompletnego systemu kamuflowanego opartego na terminalu SEPURA SRC3300,
  • szeroki zakres dedykowanych akcesoriów,
  • systemu do lokalizacji wewnątrz pomieszczeń STProtect.

SRS POLSKA SP Z O.O. będzie również uczestniczyć w konferencji teleinformatycznej organizowanej przez Biuro Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji „Cyfrowa łączność radiowa służb bezpieczeństwa publicznego dzisiaj i jutro – rozwój systemów i usług” gdzie wygłosi prelekcje na temat rozwiązań firmy SEPURA wspierających procesy wymiany informacji w ramach standardu TETRA.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na pytania związane z praktycznymi aspektami związanymi z profesjonalną radiokomunikacją.

 

Źródło: SRS Polska

 

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

 

Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.