Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zaproszenie na POLSKI KONGRES ITS

 

Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA serdecznie zaprasza do udziału w VIII POLSKIM KONGRESIE ITS - Inteligentnych Systemów Transportowych, który odbędzie się w dniach 26-27 maja 2015 r. w hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

 

Kongres ITS 2015

POLSKI KONGRES ITS na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń w sektorze transportu w Polsce i Europie. Rokrocznie przyciąga uwagę krajowych i zagranicznych ekspertów-mówców jak i uczestników, którzy widzą w nim szansę na promocję swoich osiągnięć, nowych rozwiązań  i trendów. Z roku na rok na Kongresie przybywa nie tylko uczestników, ale również prezentacji i poruszanych tematów. Każdego roku Rada Programowa przygotowując program kładzie szczególny nacisk na najbardziej interesujące zagadnienia i aktualną problematykę.To prestiżowe grono uczestników zebranych podczas jednego wydarzenia jakim jest POLSKI KONGRES ITS tworzy unikalną szansę wymiany doświadczeń i zaprezentowania swoich produktów podmiotom działającym w branży ITS. Pozwala jednocześnie na wykorzystanie szansy nawiązania wartościowych kontaktów i pogłębienia współpracy między środowiskami związanymi z nauką i praktyką.W VII edycji wzięło udział ponad 360 osób - reprezentantów z firm związanych z inteligentnymi systemami transportowymi, organów rządowych, samorządowych, uczelni technicznych i prasy branżowej z całej Polski i Europy. Wśród uczestników Kongresu ponad 60% stanowili reprezentanci sektora samorządowego. Jest to wspólny sukces całej branży ITS oraz członków ITS POLSKA zaangażowanych w powodzenie tego wydarzenia.Szczegółowe informacje o kongresie: www.pkits.pl