Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja CCW 2015 w Barcelonie

 

W Barcelonie w dniach 19–21 maja 2015 odbędzie się międzynarodowa wystawa i konferencja branży radiokomunikacji profesjonalnej, Critical Communications World. Podczas spotkania będzie można obejrzeć i wysłuchać ponad 200 prezentacji: wywiadów, dyskusji i seminariów poświęconych zarówno łączności radiowej dla służb bezpieczeństwa publicznego, jak i radiokomunikacji do zastosowań komercyjnych o krytycznym znaczeniu. Do Barcelony przybędą ponad 4 tysiące odwiedzających, którzy zapoznają się z najnowszymi urządzeniami i rozwiązaniami ponad 130 producentów. Polskę będzie reprezentowała firma AKSEL z Rybnika.

 

ccw-2015-barcelona-zapowiedz-polski

 

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. W tym roku podczas TETRA World Congress, odbywającego się w ramach CCW, zostaną przedstawione studia przypadków systemów TETRA, ostatnie innowacje, a także technologie i rozwiązania łączności szerokopasmowej o krytycznym znaczeniu. Uczestnicy Kongresu dowiedzą się, jak połączyć technologie szerokopasmowe (w szczególności LTE) z bezpieczną łącznością radiową tak, aby spełnić przyszłe wymagania użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu.

 

Więcej o konferencji na stronie criticalcommunicationsworld.com