Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Intersec 2015 bardzo udany dla digitex

 

W dniach 18–20 stycznia 2015 r. firma Platan, właściciel marki digitex, miała okazje uczestniczyć w 17 edycji targów Intersec w Dubaju, tegoroczne targi zostały zorganizowane pod patronatem J.W. Szejka Mohammeda bin Mansoor bin Rashid Al Maktoum. Intersec to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów bezpieczeństwa, ochrony i ratownictw

Targi Intersec są od kilku lat międzynarodową platformą spotkań dla firm z branży bezpieczeństwa, ochrony i ratownictwa.

 

W tym roku firma zaprezentowała na targach Zintegrowane Systemy Powiadamiania digitex, serwery Platana, syrenę DSE-1200 S oraz DSE-3000S w wersji rackowej, 3 radiowe punkty dostępowe w rożnych konfiguracjach, komputery „all in one” z oprogramowaniem dyspozytorskim, monitorującym, jak również symulator zasięgów PRO oraz oprogramowanie do systemu CZK/IP w wersji mobilnej na tablecie,  serwery telekomunikacyjne, telefony IP. Stoisko digitex tradycyjnie cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Bez wątpienia tegoroczna edycja była bardzo udana.

 

Galeria zdjęć:

 

Źródło i fot: digitex.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.