Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO DAY - konferencja partnerów Motorola Solutions

W dniach 30-31 maja 2012 odbyła się Konferencja Partnerów Motorola. Spotkanie było poświęcone przeglądowi najnowszych produktów zwłaszcza tych z rodziny MOTOTRBO, małych systemów TETRA, programów szkoleniowych, usług serwisowych oraz aktywności marketingowych.

Siegfried-Punzenberger-Mototrbo-update.jpg


Siegfried Punzenberger, Training Manager prezentował radiotelefony Mototrbo następnej generacji z rodziny DP2000, DP4000 oraz  SL4000.


Dzień 31 maja był poświęcony na zwiedzanie Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie. Była to niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska temu największemu na świecie ośrodkowi badawczo-rozwojowemu technologii TETRA. Program wizyty obejmował prezentację funkcjonalności systemów cyfrowych, w tym wybranych aplikacji. Wprowadzenie do Centrum zrobił Jacek Drabik (foto poniżej), Country Manager Motorola Solutions Poland.

Jacek-Drabik-Mototrbo-Day-2012.jpg

Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze gromadząc kilkadziesiąt osób z firm z Polski oraz zagranicy. Była to również świetna okazja do bliższego poznania oraz wymiany doświadczeń.


Źródło: http://www.mototrboday.pl/