Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Relacja VIDEO z RadioEXPO 2014

 

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z pierwszej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2014, która odbyła się w warszawskim hotelu Novotel Airport 8 października 2014 roku. Spotkanie zgromadziło prawie 270 ekspertów i specjalistów z całej Polski, a także z zagranicy.

 

W wydarzeniu uczestniczyło bardzo wielu przedstawicieli służb związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem publicznym, a więc Policji, Straży Granicznej i miejskiej, Państwowe Straży Pożarnej oraz ratownictwa medycznego. Byli to głównie naczelnicy i specjaliści wydziałów łączności i informatyki. Bardzo licznie pojawili się również dyrektorzy i eksperci działów IT/Telco firm z sektora energetycznego.

 

 

RadioEXPO była okazją do premiery pierwszego numeru Magazynu Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioTech. Jest to bezpłatny dwumiesięcznik przeznaczony dla ekspertów i specjalistów z branży radiokomunikacyjnej. Konferencji towarzyszyła też ekspozycja na której czołowe firmy z branży prezentowały swoje produkty i rozwiązania.

 

Kolejna edycja RadioEXPO już w październiku 2015 roku. Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: RadioEXPO.pl

 

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. Kolejna edycja odbędzie się w październiku 2015 roku w Warszawie.