Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Artykuły

Nowatel świętuje 10 lat istnienia

 

Firma Nowatel w październiku 2013 roku będzie obchodzić 10 lecie istnienia firmy. Jest to doskonałą okazja do rebrandingu tej szanowanej marki na rynki profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych. Nowy projekt logotypu prezentuje kolejny krok w ciągłym rozwoju wizerunku firmy i symbolizuje dynamikę, efektywność, niezawodność i dostępność. Zachęcamy do przeczytania listu Prezesa Zarządu, Wacława Czecha, opublikowanego z tej okazji.

 

Nowatel logo

 

W październiku 2013 r. minie 10 lat istnienia naszej firmy. Na przestrzeni czasu razem z nowymi doświadczeniami ewoluowała koncepcja biznesowa firmy, co za tym idzie również nasza strategia działania. Nawiązaliśmy współpracę ze środowiskami naukowo badawczymi. W ramach tej współpracy włączyliśmy się w realizację tematów współfinansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a w szczególności z obszaru obronności i bezpieczeństwa.Dotychczas zasadniczy profil produktów i stosowanych technologii nie został zmieniony, natomiast poszerzona została gama ich zastosowań. Uzyskany poziom nowoczesności i dojrzałości technologicznej pozwala na oferowanie naszych produktów także na rynkach zagranicznych, na których z powodzeniem możemy konkurować z podobnymi produktami uznanych firm na świecie. Naszym głównym celem jest ekspansja na rynki zagraniczne, ciągłe doskonalenie i poszerzanie naszej oferty.

Nie zaniedbujemy również ekspansji na rynku krajowym. Główny i sztandarowy nasz produkt Radiowy System Dyspozytorski Open RDS rozwijamy w kierunku integracji i zarządzania nie tylko środkami łączności, ale również zarządzania środkami bezpieczeństwa publicznego, a w tym systemami ostrzegania i alarmowania ludności, monitoringu zagrożeń jak również sterowania elementami wykonawczymi.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować przede wszystkim naszym klientom. To dzięki waszemu zaufaniu mogliśmy rozwinąć skrzydła i stawiać sobie kolejne, coraz wyższe cele.

Zmiana logotypu jest zwieńczeniem 10 produktywnych lat na rynku teleinformatycznym jak i zapowiedzią dalszego rozwoju. Prostota przekazu, harmonia działania i nowoczesne technologie – mają znaleźć odzwierciedlenie w nowym, obowiązującym logotypie.

Jednocześnie informujemy, że rebranding nie wiąże się ze zmianą danych kontaktowych, ani w żaden sposób nie utrudni komunikacji z gronem dotychczasowych klientów.

 

Pozdrawiam,

Wacław Czech

Prezes Zarządu NOWATEL Sp. z o.o.

 

Źródło: nowatel.com

 

O firmie Nowatel.

nowatel_logo.pngNowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Hytera, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Firma jako jedyna posiada system dyspozytorski w pełni IP ("Pure IP").