Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sepura wprowadza swoje rozwiązanie DMR Tier III

 

Sepura ogłosiła wprowadzenie na światowy rynek swojego rozwiązania DMR Tier III. To znaczące poszerzenie portfolio DMR brytyjskiej firmy nie nastąpiłoby tak szybko, gdyby nie przejęcie Fylde Micro, przedsiębiorstwa wytwarzającego rozwiązania radiołączności trankingowej, w maju tego roku.

 

Portfolio DMR Tier III firmy Sepura

 

System DMR Tier III firmy Sepura zapewnia ekonomiczne i skalowalne rozwiązanie trankingu pozwalające na realizowanie niezawodnej i efektywnej widmowo łączności radiowej w organizacjach o różnej wielkości. Jest to system w pełni trankingowy, z osobnym kanałem kontrolnym i szeregiem funkcji nieosiągalnych w autorskich rozwiązaniach innych firm. Można go wdrożyć od podstaw lub w prosty sposób zmodernizować istniejący system DMR Tier II oparty o sprzęt firmy Sepura. Elastyczna struktura systemu DMR Tier III firmy Sepura umożliwia także tworzenie niestandardowych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb danego użytkownika.

 

Chris D'Aguiar, wiceprezes firmy Sepura, skomentował: „Nowa oferta produktów DMR Tier III zapewnia wszystko to, czego mógłbyś oczekiwać od Sepury: wytrzymałe i solidne radiotelefony ręczne, zaawansowane radiotelefony przewoźne o pełnej funkcjonalności i wielofunkcyjny, łatwy w instalacji system zawierający nowy Sepura Controller, opracowany we współpracy z firmą Fylde Micro”.

 

Steve Barber, szef strategii produktowej w firmie Sepura, powiedział: „Nasza udowodniona wiedza i doświadczenie w zapewnianiu rozwiązań łączności o znaczeniu krytycznym dała nam bardzo solidną podstawę do budowy naszego działu DMR, a dostępność możliwości Tier III sprawia, że jesteśmy w idealnej pozycji, aby w pełni wykorzystać wciąż nasilający się trend cyfryzacji łączności radiowej”.Źródło: www.sepura.com