Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tranking DMR firmy Simoco w szkockim parlamencie

 

Firma Simoco poinformowała o otrzymaniu zamówienia na wdrożenie cyfrowego systemu łączności DMR w budynku Parlamentu Szkockiego w Edynburgu. Zamówienie zostało przyznane w lipcu br. po oficjalnym procesie przetargowym, a w zeszłym miesiącu przeprowadzono tygodniowe szkolenie dla użytkowników nowego systemu.

 

Wnętrze Parlamentu Szkockiego

 

Parlament Szkocki poszukiwał jednokanałowego, cyfrowego systemu łączności radiowej zdolnego zapewnić odporność na awarie sprzętu i  posiadającego szereg funkcji, w tym wywołania grupowe. System radiowy został zaprojektowany przez firmę Simoco zgodnie ze standardami ETSI i wytycznymi Parlamentu Szkockiego. Wdrożenie obejmowało dostawę 250 radiotelefonów ręcznych wraz z akcesoriami, radiotelefonów przewoźnych oraz czterokanałowego trankingowego systemu DMR.

 

Paul Lawrence, główny menedżer firmy Simoco w regionie EMEA, skomentował: „Jesteśmy zadowoleni ze zdobycia tego kontraktu i pewni, że ten system łączności radiowej zapewni wszystkie funkcje, jakich potrzebował Parlament Szkocki w codziennej działalności i na potrzeby sytuacji krytycznych lub awaryjnych”.

 

Źródło: www.simocogroup.com Fot.: Paul Buckingham (na licencji CC BY-SA 2.0)