Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola SL300 — kompaktowy i wytrzymały radiotelefon MOTOTRBO

 

Motorola Solutions zaprezentowała stylowo zaprojektowany radiotelefon MOTOTRBO SL300 — niezawodne narzędzie łączności zapewniające ponadprzeciętną jakość dźwięku i funkcje MOTOTRBO niezbędne w codziennej komunikacji. Jego ergonomiczne wzornictwo pozwala na obsługę jedną ręką, a szeroki wybór akcesoriów daje użytkownikom swobodę i ułatwia skupienie się na wykonywanej pracy.

 

Motorola SL300

 

Radiotelefon SL300 jest wyposażony w wyświetlacz ActiveView — matrycę diod LED ukrytych za przednim panelem — odporny na stłuczenie i energooszczędny, gdyż wyłącza się automatycznie jeśli nie jest używany. Posiada smukłą (2,17 cm grubości) i wytrzymałą obudowę o stopniu ochrony IP54, osobny przycisk włącznika, duży przycisk PTT i przełącznik kanałów na górze obudowy. Dzięki technologii Range Max, zaawansowanej konstrukcji obwodów radiowych i opatentowanej antenie, radiotelefon cechuje się zwiększonym zasięgiem łączności i długim czasem pracy na akumulatorze (do 14 h). Złącze micro-USB pozwala na łatwe ładowanie i programowanie. SL300 może pracować w pasmach VHF i UHF z mocą 1, 2 lub 3 W.

 

Randy Helm, dyrektor ds. zarządzania produktami w Motorola Solutions, powiedział — „SL300 to nowa definicja przenośności i prostoty. Ten smukły i lekki radiotelefon jest łatwy w użytkowaniu i wystarczająco wytrzymały do codziennego użytkowania. Posiada zaawansowaną technologię dla branż takich, jak edukacja, hotelastwo oraz ochrona i znacząco podnosi wartość portfolio MOTOTRBO”.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com