Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Interoperacyjność DMR Tier 2 radiotelefonu Tait i stacji bazowej Selex ES

 

Stowarzyszenie DMR przyznało certyfikat interoperacyjności radiotelefonowi TP9360 firmy Tait Communications oraz stacji bazowej ECOS-D RGW4000 firmy Selex ES. Dokument ten zaświadcza o pełnej współpracy wymienionych urządzeń w trybie DMR Tier 2.

 

Tait TP9300 i Selex RBW4000

 

Stacja bazowa ECOS-D została zaprojektowana tak, aby umożliwić kontrolowaną migrację z istniejącego systemu analogowego do nowej sieci pracującej w standardzie DMR Tier 2. Na jej bazie można zbudować zarówno systemy DMR Tier 2 składające się z jednej strefy i działające w trybie simulcast, jak i wielostrefowe DMR 3: simulcastowe i komórkowe. Rozwiązania DMR firmy Selex ES stanowią naturalną ewolucję jej bogatego portfolio technologii radiowych. Należąca do grupy Finmeccanica spółka może też dostarczyć zintegrowane systemy łączności oparte o wiele technologii. Korzystają one z unikatowej, bazującej na standardzie IP platformy CSP firmy Selex ES, spełniającej najbardziej wygórowane wymagania użytkowników co do liczby obsługiwanych abonentów, przepustowości, zasięgu i elastyczności.

 

Terminale radiowe firmy Tait z serii 9300 oferują klientom elastyczną i prostą ścieżkę do rozwiązań cyfrowych, ponieważ mogą pracować w konwencjonalnych systemach analogowych, systemach MPT1327, DMR Tier 2 i DMR Tier 3.

„Dla naszych klientów oznacza to, że jeśli dzisiaj użytkują oni system analogowy, mogą skorzystać z naszych terminali i zyskać wiele z korzyści, jakie dają wyłącznie systemy w pełni cyfrowe. Wtedy, gdy zdecydują się dokonać migracji na system cyfrowy, potrzebna jest jedynie prosta aktualizacja oprogramowania, aby uaktywnić w terminalach możliwość łączności w trybie Tier 2 lub Tier 3”.

 

Żródło: go.taitradio.com