Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Piąta edycja Motorola Solutions AppForum

 

W dniach 18–20 września w Brukseli odbyła się piąta edycja Forum Aplikacyjnego firmy Motorola Solutions — AppForum 2014. Jest to coroczna konferencja dla partnerów aplikacyjnych, czyli twórców oprogramowania do radiotelefonów TETRA i MOTOTRBO. Przybyli na nią uczestnicy z całej Europy i Afryki.

 

AppForum 2014

 

Podczas tego wydarzenia firma Motorola Solutions podzieliła się z inżynierami oprogramowania i programistami aplikacji swoim doświadczeniem w zakresie technologii i wiedzą na temat interfejsów programistycznych (API), w celu dalszego usprawniania tychże aplikacji. Podczas cykli sesji dyskusyjnych i warsztatów deweloperzy mogli zapoznać się z portfolio TETRA i MOTOTRBO firmy Motorola Solutions oraz jej strategią, a także z programem deweloperskim (Motorola Solutions Developer Program). Możliwość kontaktu z ekspertami firmy Motorola oraz twórcami aplikacji z Europy i Afryki stworzyła dla nich okazję na odkrycie przyszłościowych narzędzi programistycznych i osiągnięcia nowych korzyści biznesowych.

 

Uczestnicy konferencji obejrzeli również prezentację analityków z firmy IHS na temat niedawno opublikowanego przez nią raportu „Critical Communications Broadband, Licensed Mobile Radio and DMR”. Analitycy przekazali deweloperom najnowszą wiedzę o możliwościach stworzenia bardziej sprofilowanych aplikacji. Jak prognozuje IHS, w 2018 roku 53% użytkowników będzie już miało za sobą migrację na technologie cyfrowe, a wykorzystanie prywatnych sieci radiokomunikacyjnych do korzystania z aplikacji będzie coraz powszechniejsze. W związku z tym w ciągu kolejnych 3–5 lat należy spodziewać się wzrostu liczby takich aplikacji na rynku. 

 

Źródło: tetra-applications.com