Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Simoco SDB680 - stacja bazowa DMR o mocy 50 W

 

Firma Simoco, projektująca i wytwarzająca wiodący sprzęt i systemy radiokomunikacyjne, ogłosiła wprowadzenie swojej stacji bazowej DMR SDB680. Spełnia ona wymogi standardu ETSI DMR i zapewnia wysoką jakość łączności radiowej w trybach: analogowym, DMR Tier II i DMR Tier III wraz z łącznością SIP oraz otwarty interfejs aplikacyjny.

 

Simoco SDB680

 

Ian Carr, dyrektor generalny firmy Simoco, skomentował: „Posiadanie solidnej łączności w obrębie wszystkich pracujących stref sieci jest kluczowe. Ta stacja bazowa umożliwia tworzenie niezawodnych i bezpiecznych linków dla pracowników na rozległych obszarach”.

 

Stacja bazowa SDB680 współpracuje z siecią szkieletową IP i zapewnia łączność w szerokim obszarze dla wielu grup użytkowników. Komunikacja IP pozwala organizacjom na posiadanie taniego systemu, który nie wymaga dodatkowych lub scentralizowanych przełączników (switchy). Konstrukcja SDB680 bazuje na otwartych standardach, co oznacza, że nie ma w niej żadnych zamkniętych, własnościowych rozwiązań które mogłyby ograniczyć użytkownikowi rozwój i wybór.

 

Stacja, zgodnie ze standardem DMR, pracuje w dwuszczelinowym kanale TDMA o szerokości 12,5 kHz i może nadawać z mocą do 50 W w 100-procentowym cyklu. Innymi słowy, może nadawać nieustannie z mocą 50 W.

 

Według dyrektora Simoco, nowy produkt już spotkał się z dużym zainteresowaniem we wszystkich regionach świata, w sektorach takich, jak bezpieczeństwo publiczne, transport i użyteczność publiczna.

 

Dystrybutorem produktów Simoco w Polsce jest RadioPartners.

 

 

Źródło: simocogroup.com