Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność radiowa podczas Red Bull Air Race

 

Riedel Communications GmbH & Co KG, dostawca sieci komunikacji głosowej oraz transmisji audio i wideo, został dostawcą sprzętu komunikacyjnego dla Red Bull Air Race World Championship — międzynarodowych zawodów lotniczych. W pierwszych trzech tegorocznych wyścigach dostarczony przez firmę Riedel system zapewnił komunikację przewodową i bezprzewodową pilotom, obsłudze i sędziom.

 

Red_Bull_Air_Race_Logo

 

Wykorzystane zostały dwie stacje bazowe TETRA obsługujące 300 ręcznych radiotelefonów i dwa uniwersalne interfejsy RiFace firmy Riedel, obsługujące 24 radiotelefony analogowe. Jedną stację bazową TETRA ulokowano na lotnisku, natomiast drugą zainstalowano w miejscu, gdzie odbywał się wyścig. Obydwie zostały połączone szerokopasmowym łączem IP. Inżynierowie Riedla wspólnie z firmą MediorNet zbudowali infrastrukturę dystrybucji sygnału audio, wideo i łączności i transmisji danych.

 

Do tej pory Red Bull Air Race zawody odbywały się w Abu Dabi (ZEA), w Chorwacji, Malezji oraz niedawno w Gdańsku.

 

Riedel dostarcza także ponad 6000 radiotelefonów na potrzeby trwających właśnie Igrzysk Wspólnoty Narodów Glasgow 2014 (23.07 - 03.08.2014), razem z siecią TETRA i MOTOTRBO. System trankingowy obsługuje pozycjonowanie GPS, łączność w trybie pełnego dupleksu i połączenie z publiczną siecią telefoniczną. Dostawca zapewnił pokrycie sygnałem w całym mieście i 14 obiektach, w których odbywają się zawody, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

 

Źródło: Tetraforum.pl