Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aeroflex 8800 - tester radiokomunikacyjny z dotykowym ekranem

 

Firma Aeroflex Inc. wprowadziła niedawno do swojej oferty nowy tester radiokomunikacyjny, 8800 Radio Test Set. Jest to wysokowydajne i ekonomiczne urządzenie przeznaczone do testowania sprzętu radiowego pracującego w modulacji analogowej (AM, FM) lub technologii cyfowej (P25, DMR, dPMR, NXDN, ARIB T98) oraz elementów pasywnych.

 

Aeroflex 8800

 

Tester 8800 posiada największy w swojej klasie, dotykowy i kolorowy wyświetlacz oraz budowę pozwalającą używać go zarówno w laboratorium, jak i w terenie — ma wymiary 34,3 x 29,3 x 14,6 cm, waży 7,71 kg, a wbudowany akumulator pozwala na 2,5 h pracy. Tester dysponuje wszystkimi funkcjami i dokładnością niezbędną do przeprowadzenia pomiarów i regulacji radiotelefonów używanych w łączności o znaczeniu krytycznym. Dokładność pomiaru mocy nadawczej wynosi typowo 6%, a dewiacji FM — 3%. Możliwe do wykonania pomiary sprzętu cyfrowego to m.in.: błąd FSK, diagram konstelacji, diagram oka oraz testy wokodera. Opcjonalny generator śledzący umożliwia ponadto mierzenie WFS (VSWR), strat wtrąceniowych i strat odbiciowych w funkcji częstotliwości, maksymalnej długości fidera (Distance To Fault) oraz strojenie duplekserów.

 

Nowością w modelu 8800 jest funkcja „Fast Stack”, dzięki której na ekranie testera można szybko ułożyć okna prezentujące ustawienia i wyniki potrzebnych pomiarów. Urządzenie ma również szereg udogodnień, takich jak automatyczne zaznaczanie kolorami wartości parametrów (np. mocy lub dewiacji) które wykroczyły poza zdefiniowany wcześniej zakres lub tworzenie list częstotliwości odbiorczych/nadawczych wraz z nazwą i poziomem mocy. Interfejs testera 8800 jest wielojęzyczny, obsługiwany jest m.in. język polski.

 

Dystrybutorem produktów Aerofleź jset firma MERATRONIK z Warszawy.

 

Źródło: ats.aeroflex.com