Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność P25 wdrożona przez Tait na Mundial 2014

 

Nowozelandzka firma Tait Communications wdrożyła testowy system cyfrowej łączności radiowej na potrzeby mistrzostw świata FIFA 2014. Korzysta z niego żandarmeria w stanie Minas Gerais, licząca 48 tys. funkcjonariuszy.

 

Logo Tait

 

Tait zainstalował i będzie monitorować cyfrową sieć P25 w stolicy stanu Minas Gerais — Belo Horizonte, gdzie odbyło się sześć meczy tegorocznego mundialu włącznie z niedawnym półfinałem, w którym zmierzyły się reprezentacje Niemiec i Brazylii. Jak poinformował Judd Cain, wiceprezes ds. usług globalnych w Tait, jego firma będzie aktywnie monitorować sieć, dostarczać codzienne raporty o jej funkcjonowaniu, a w razie potrzeby podejmować działania w kierunku zwiększania jej wydajności, za pośrednictwem jednego ze swoich centrów zarządzania usługami globalnymi.

 

„Tait ma światową reputację w dziedzinie prac nad innowacyjnymi rozwiązaniami, na których agencje bezpieczeństwa publicznego i narodowego, takie jak żandarmeria z Minas Gerais, mogą polegać w krytycznych sytuacjach, kiedy narażone jest życie i dobro państwa”, powiedział Cain.

 

Jest to już kolejne wdrożenie w Ameryce Łacińskiej na koncie firmy Tait Communications. Z jej technologii korzysta policja i żandarmeria w São Paulo, dostawca energii COPEL (Companhia Paranaense de Energia) i koncern naftowy Petrobras. Jak stwierdził Cain, pomimo silnej konkurencji, ten region kluczowym obiektem zainteresowania dla Tait.

 

„Dostrzegamy wiele okazji na rynku latynoamerykańskim, we wszystkich naszych kluczowych obszarach działalności: bezpieczeństwie publicznym, użyteczności publicznej i przemyśle naftowo-gazowym. Rozumiemy ten region oraz potrzeby naszych klientów i jesteśmy skoncentrowani na dostarczaniu rozwiązań, które pomogą im chronić i służyć lokalnym społecznościom”.

 

Źródło: www.taitradio.com