Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTALK - połączenia pomiędzy smartfonem a siecią łączności radiowej

 

Firma SouthernLINC Wireless, należąca do Southern Company, ogłosiła niedawno udostępnienie aplikacji MOTOTALK firmy Motorola Solutions, pozwalającej na połączenie się ze smartfonu w amerykańskiej sieci komórkowej z radiotelefonem pracującym w sieci SouthernLINC Wireless. MOTOTALK daje nielimitowaną możliwość wykonywania i odbierania połączeń typu PTT (Push-To-Talk) przy pomocy smartfonów z systemem Android lub iOS korzystających z sieci 3G, 4G lub Wi-Fi. Oprócz połączeń indywidualnych aplikacja obsługuje także wywołania grupowe.

 

Logo SouthernLINC Wireless

 

„MOTOTALK łączy naszą niezawodną sieć Push-To-Talk ze smartfonami pracującymi w sieciach innych operatorów”, powiedział Rodney Johnson, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży w SouthernLINC Wireless. „Dzisiaj przedsiębiorstwa potrzebują połączenia różnych usług bezprzewodowych, a MOTOTALK pozwala wszystkim członkom zespołu roboczego korzystać z naszej usługi mobilnej łączności bezprzewodowej typu PTT, niezależnie od tego, kto jest dostawcą łączności komórkowej”.

 

Aplikacja MOTOTALK jest kompatybilna z systemami Android w wersji 2.3 lub wyższej oraz iOS od wersji 7 włącznie. Urządzenie przenośne musi mieć co najmniej 8 MB wolnej pamięci masowej. SouthernLINC pobiera comiesięczny abonament za korzystanie z usługi.

 

Źródło: www.virtual-strategy.com