Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dwa nowe radiotelefony PMR446/dPMR446 firmy Kenwood

 

Firma Kenwood Electronics ma w swojej ofercie dwa nowe radiotelefony ręczne pracujące w nielicencjonowanym paśmie 446 MHz: TK-3401DE i TK-3501E. Obydwa mają moc nadawczą ERP 500 mW, wytrzymałą obudowę o stopniu ochrony IP55 i są dostarczane z akumulatorem litowo-jonowym zapewniającym do 14 godzin pracy w trybie 5/5/90. Opcjonalnie można zakupić pojemniejsze akumulatory, które wystarczą nawet na 18 godzin.

 

Kenwood TK-3401DE i TK-3501E

 

Model TK-3401DE obsługuje zarówno tryb analogowy PMR446, jak i cyfrowy dPMR446 (standard ETSI TS 102 490, kodek AMBE+2). Wyboru trybu pracy można dokonać specjalnym przełącznikiem, a programowanie kanałów (po 16 analogowych i cyfrowych) odbywa się przy pomocy przycisków. Radiotelefon posiada 1-watowy głośnik, funkcję VOX, sygnalizację CTCSS/DQT (w trybie analogowym), funkcję skanowania, informację głosową o kanale i regulowaną czułość mikrofonu.

 

TK-3501E natomiast pracuje tylko w trybie analogowym. Umożliwia zaprogramowanie do 16 kanałów i 1,5-watowy głośnik oraz funkcję VOX, sygnalizację CTCSS/DQT , funkcję skanowania, informację głosową o kanale i regulowaną czułość mikrofonu.

 

Radiotelefony TK-3401DE i TK-3501E są już dostępne u dealerów firmy Elektrit Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutora Kenwood Corporation: http://www.elektrit.pl/...

 

Źródło: www.elektrit.pl

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.