Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood wprowadza repeatery DMR Tier II

 

Firma Kenwood poszerzyła swoją ofertę o kolejne po ręcznych radiotelefonach TK-D200/D300 urządzenia obsługujące standard DMR Tier II (cyfrowa łączność konwencjonalna). Są to repeatery TKR-D710E i TKR-D810E, posiadające również możliwość pracy w trybie analogowym i mieszanym (analog/DMR).

 

Kenwood TKR-D710

 

Urządzenia TKR-D710E i TKR-D810E pracują odpowiednio w paśmie VHF (136–174 MHz) i UHF (400–470 MHz) z mocą nadawczą regulowaną w zakresie 5–40 W i 5–50 W. Obsługują kanały radiowe o szerokości 12,5 i 25 kHz, sterowanie przy pomocy DTMF i QT/DQT (tryb analogowy) oraz Colour Code (DMR), a w przyszłe aktualizacje przyniosą również wsparcie wokodera AMBE+2, konwencjonalnej sieci IP oraz interfejs konsolowy.

 

Na przednim panelu repeaterów umieszczono dwucyfrowy wyświetlacz LED prezentujący numer aktualnie ustawionego kanału, których można zaprogramować do 30, 6 podświetlanych, programowalnych przycisków funkcyjnych i programowalny interfejs AUX I/O.

 

 

Źródło: www.kenwoodcommunications.co.uk

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.