Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kapsch zmodernizuje system GSM-R francuskich kolei

 

Firma Kapsch CarrierCom została wybrana przez zarządcę francuskiej infrastruktury kolejowej Réseau Ferré de France (RFF) oraz spółkę Synerail na wykonawcę modernizacji systemu GSM-R trzeciej generacji, typu all-IP.

 

 kapsch-gsm-r-Cab-Radio

 

Kontrakt obejmuje prace na 15 tys. kilometrów torów, czyli prawie połowie istniejących liniach kolejowych. Warunkiem umowy jest także zapewnienie serwisu przez wykonawcę systemu do 2030 roku. Podobne modernizacje zostały już wykonane lub są w trakcie realizacji w: Niemczech, Litwie, Algierii, Austrii, Słowenii i Wielkiej Brytanii.

 

W Polsce Kapsch wygrał przetarg na projekt budowy systemu GSM-R dla PKP na linii E20 z Kunowic do Łowicza. W ramach kontraktu wartego 41,5 mln euro powstanie 114 stacji bazowych w 57 lokalizacjach.GSM-R to system łączności cyfrowej stosowany na kolei, oparty o standard GSM, lecz z pewnymi rozszerzeniami dostosowanymi do specyfiki tego transportu. Zapewnienia komunikację głosową i transmisję danych pomiędzy pracownikami firm zajmujących się transportem kolejowym.

 

Źródło i fot: kapsch.net