Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions będzie dystrybuować zestawy słuchawkowe 3M Peltor

 

Motorola Solutions ogłosiła podjęcie współpracy z firmą 3M w zakresie nausznych zestawów słuchawkowych z ochroną słuchu marki 3M Peltor. Motorola jest obecnie jedynym dystrybutorem zestawu MT7H79 Direct Radio Connect Headsets, zoptymalizowanego i certyfikowanego do współpracy z radiotelefonami MOTOTRBO i APX.

 

Zestaw słuchawkowy 3M Peltor RMN5137

 

Owocem współpracy obu firm będzie wprowadzenie na rynek 15 nowych zestawów słuchawkowych z serii Peltor HT, MT i Tactical Pro, które uzupełnią ofertę radiotelefonów Motorola jako komplementarne akcesoria. Zapewniają one ochronę słuchu użytkowników ze skutecznością 22–26 dB, a przy tym pozwalają im słyszeć dźwięki z otoczenia i komunikować się drogą radiową. Idealnie nadają się do zastosowania w fabrykach, przedsiębiorstwach użyteczności publicznej oraz przez służby bezpieczeństwa publicznego. Portfolio zestawów słuchawkowych 3M Peltor zawiera modele o różnym wzornictwie i budowie: z pałąkiem na głowę, na kark i do montażu na kasku ochronnym oraz łatwo wymienialne elementy zapasowe, takie jak nausznice.

 

Doug Moses, menedżer marketingu w dziale Protective Communications firmy 3M, skomentował: „3M i Motorola Solutions są znanymi na świecie dostawcami rozwiązań i 3M jest podekscytowane nawiązaniem bliskiej współpracy z firmą oferującą wysokiej klasy produkty na rynku radiokomunikacyjnym. Marka 3M od lat jest zaangażowana w dostarczanie rozwiążań ochrony słuchu dla środowisk o wysokim poziomie hałasu. Poprzez tę współpracę będziemy w stanie uzupełnić doświadczenie firmy Motorola w sprzęcie radiowym dla takich środowisk.”

 

Nick Candotti, dyrektor działu Accessories & Energy w Motorola Solutions, skomentował: „Motorola Solutions jest zadowolona z możliwości współpracy z 3M Peltor w celu lepszego wyposażenia pracowników i poprawiania ich bezpieczeństwa. Ta współpraca, oprócz rozszerzenia portfolio akcesoriów do radiotelefonów, stwarza rozległy wybór rozwiązań ochrony słuchu dla naszych klientów.”

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com