Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cobham kupił Aeroflex za 1,5 mld dolarów

 

Aeroflex Holding, amerykański producent radiowego sprzętu pomiarowego i rozwiązań mikroelektronicznych, zostanie przejęty przez Cobham, brytyjską firmę wytwarzającą różnego rodzaju wyposażenie, specjalizowane systemy i komponenty dla przemysłu lotniczego, obronnego, energetycznego i elektronicznego.

 

Loga Cobham i Areoflex

 

Obydwa przedsiębiorstwa podpisały już umowę, na mocy której Cobham zakupi Aeroflex za 10,5 dolara/udział, co daje sumę około 1,46 mld $ łącznie z pokryciem zadłużenia firmy Aeroflex, na 31 marca br. wynoszącym 540 mln $. Fuzja została już zaakceptowana przez zarząd Aeroflex, lecz potrzebna jest jeszcze zgoda udziałowców i urzędów regulacyjnych.

 

„Ta transakcja, realizowana w całości gotówką, oznacza dla naszych udziałowców znaczący i natychmiastowy zysk” powiedział Len Borow, dyrektor generalny Areoflex. „Sądzimy, że Aeroflex i Cobham tworzą naturalne dopasowanie i Aeroflex skorzysta na większej skali, obecności na rynku i zasobach połączonego przedsiębiorstwa. Cieszymy się na współpracę z Cobham w celu zapewnienia bezproblemowej integracji naszych zespołów i klientów z całego świata.”

 

Źródło: rrmediagroup.com

 

O firmie Aeroflex

aeroflex-logo

Aeroflex Solutions Test jest jednym z liderów na rynku przyrządów pomiarowych. Produkty firmy obsługują szeroki zakres branż, w tym przemysł lotniczy, obronny, telefonii komórkowej i bezprzewodowej łączności szerokopasmowej. Produkty firmy Aeroflex znajdują się w ofercie firmy MERATRONIK.