Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sepura przejęła Fylde Micro

 

Sepura poinformowała o przejęciu Fylde Micro — brytyjskiego przedsiębiorstwa wytwarzającego rozwiązania radiołączności trankingowej. Wartość transakcji nie została ujawniona.

 

Firma Fylde Micro odegrała znaczącą rolę w upowszechnianiu standardu MPT1327 na światowym rynku, a w bliższej przeszłości brała udział w tworzeniu standardów ETSI: DMR (Digital Mobile Radio) i dPMR (digital Private Mobile Radio). Działające od 30 lat przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje kontrolery trankingowe wykorzystywane w stacjach bazowych sieci łączności radiowej. Jego najnowszy produkt, kontroler Multi-Lingo, pozwala zbudować sieć jednocześnie wykorzystującą wiele standardów łączności radiowej, takich jak DMR, dPMR czy MPT1327. Kontroler Fylde jest wykorzystywany w systemach trankingowych Icom IDAS - czy nowy właściciel zakończy współpracę z konkurencją ?

 

Loga Fylde Micro i Sepura

 

„Nasze przejęcie Fylde Micro dodaje kolejny wymiar naszemu portfolio łączności o znaczeniu krytycznym, a w szczególności wzbogaca ofertę DMR, z którą ostatnio wystartowaliśmy,” powiedział Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura. „Połączenie naszego portfolio DMR z innowacyjnymi rozwiązaniami trankingowymi Fylde zwiększa nasze możliwości zaoferowania konsumentom ekonomicznych i elastycznych rozwiązań dla dokonania migracji z istniejących sieci analogowych na cyfrowe.”

 

Fylde Micro to już trzecie w ciągu dwóch lat przedsiębiorstwo przejęte przez firmę Sepura. Pierwszym był 3T, austriacki dostawca infrastruktury TETRA, kupiony w 2012 roku, a w zeszłym roku do brytyjskiej firmy dołączył Portalify, fiński twórca aplikacji.

 

„Firma Sepura stała się katalizatorem migracji z technologii analogowej na cyfrową, pozwalając coraz większej liczbie organizacji zanotować zyski w produktywności  dzięki cyfrowym rozwiązaniom łączności,” powiedział Brian Seedle, prezes Fylde. „Połączenie naszych portfolio produktowych daje użytkownikom łączności analogowej prostszą i ekonomiczniejszą stategię migracji i poszerza zasięg naszych produktów dzięki dostępowi do sieci partnerów i dystrybutorów firmy Sepura.”

 

Źródło: mccmag.com