Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Anritsu prezentuje innowacyjny próbnik mocy RF

 

Jednym z najłatwiejszych sposobów na uszkodzenie radiotechnicznego sprzętu pomiarowego jest nieopatrzne podanie na jego wejście sygnału o zbyt dużej mocy. Z tego powodu warto mieć pod ręką narzędzie, którym szybko sprawdzimy poziom mocy na wyjściu badanego urządzenia.

 

 Anritsu-feeder-RF-Power-IndicatorMA25100ADo tego właśnie służy próbnik MA25100A firmy Anritsu. Ten niewielki (125 x 22 mm) przyrząd z 50-ohmowym złączem DIN 7/16 posiada dwie diody LED sygnalizujące poziom mocy w.cz. Gdy przekracza ona 17 dBm (50 mW), zapala się żółta dioda, a powyżej 27 dBm (500 mW) — czerwona.

Maksymalna moc, jaką można doprowadzić do wejścia próbnika nie uszkadzając go to 50 dBm (100 W). Przyrząd ma też przycisk “self-test” służący do sprawdzania, czy pracuje poprawnie — jeśli tak, świecą wówczas obydwie diody. MA25100A jest zasilany baterią litową typu ER14252 (1 AA), która powinna wystarczyć na kilka lat przeciętnego użytkowania i można ją łatwo wymienić.

 

Źródło: anritsu.com


O firmie Anritsu.

Anritsu to dostawca rozwiązań komunikacyjnych od ponad 100 lat oraz lider w dziedzinie telekomunikacji optycznej i łączności bezprzewodowej. Firma oferuje różnorodne produkty, począwszy od rozwiązań pomiarowych, aż po ultraszybkie urządzenia i komponenty wykorzystywane w biurach konstrukcyjnych, na liniach produkcyjnych i w serwisach technicznych. Podstawową działalnością Anritsu jest rozwój najnowocześniejszych rozwiązań pomiarowych, które koncentrują się w trzech obszarach: sieci nowej generacji (NGN), systemy testów zgodności, testy systemów telekomunikacyjnych ogólnego zastosowania. Anritsu oferuje również rozwiązania pomiarowe dla technologii:GSM, GPRS, 3G (HSPA+, LTE), ISDN, ATM, PDH, SDH, DWDM, radarów i komunikacji satelitarnej.