Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pierwsze wdrożenie DMR firmy Sepura w Wielkiej Brytanii

 

Firma Sepura poinformowała o dostarczeniu swojego systemu łączności radiowej bazującego na standardzie DMR dla angielskiego miasta Ipswich. Łączność jest wykorzystywana w Business Improvement District (BID) — wydzielonym obszarze miasta przeznaczonym do rozwoju przedsiębiorczości — i zastąpiła stary system analogowy. Jest to pierwsze w Wielkiej Brytanii wdrożenie DMR przez firmę Sepura.

 

Radiotelefon Sepura SBP8040

 

Zamówienie, przyznane na drodze przetargu ogłoszonego przez Ipswich Central, przedsiębiorstwo zarządzające BID, zostało zrealizowane przez firmę Sepura wspólnie z jej partnerem z Cardiff — MRS Communication. System łączności rozpoczął funkcjonowanie 15 kwietnia br. i służy do zgłaszania przypadków kradzieży sklepowych oraz uzyskiwania ogólnych informacji o aktywnościach mających miejsce w centrum miasta. Obecnie korzysta z niego ponad 160 użytkowników wyposażonych w ręczne radiotelefony DMR Sepura SBP8040. System zawiera też repeater SBR8040 umożliwiający rejestrację korespondencji radiowej na komputerze PC.

 

Paul Clement, dyrektor generalny Ipswich Central, powiedział: “Jesteśmy zaangażowani w rozwój centrum miasta Ipswich i przekonani, że rozwiązanie łączności DMR firmy Sepura jest bardzo znaczącym krokiem naprzód ku umożliwieniu wszystkim przedsiębiorcom w naszym mieście bezproblemowego i dochodowego funkcjonowania. Jest mi bardzo miło dodać, że nowy system został dobrze przyjęty przez wszystkie przedsiębiorstwa.”

 

Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura, skomentował: ”Jestem dumny, że moje rodzinne miasto zdecydowało się wybrać technologię DMR firmy Sepura w naszym pierwszym wdrożeniu w Wielkiej Brytanii i jestem bardzo zadowolony, że wszystkie przedsiębiorstwa z centrum Ipswich korzystają z zalet usprawionej łączności, która pomoże im w rozwoju.”

 

Źródło: sepura.com