Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zespół McLaren Mercedes korzysta z łączności NEXEDGE

 

Zespół McLaren Mercedes F1 odnowił z firmą Kenwood swoją umowę na dostarczanie systemu łączności bezprzewodowej. Japoński producent nawiązał współpracę z McLarenem w 1991 roku i od tamtego czasu dostarcza teamowi środków profesjonalnej łączności radiowej. Tak będzie również i w trakcie bieżącego sezonu wyścigów Formuły 1.

 

Bolid F1 McLaren w 2013 roku

 

Tym razem zespół McLarena zamówił specjalnie dostosowany do swoich potrzeb system cyfrowej łączności radiowej bazujący na produktach z portfolio NEXEDGE. Posiadają one szereg funkcji ułatwiających zrozumiałą komunikację w wymagającym środowisku torów wyścigowych: redukcję szumów audio, korekcję cyfrowego sygnału oraz poprawę czułości odbiornika dla sygnałów wąskopasmowych.

 

Ponadto personel zespołu otrzyma nowy model specjalnie zaprojektowanego zestawu słuchawkowego, zapewniający lepszą izolację od dźwięków z zewnątrz, trwałość oraz komfort użytkowania przy noszeniu go przez wiele godzin.


Eric Boullier, dyrektor wyścigowy zespołu McLaren Mercedes, skomentował: “Formuła 1 to jedyny w swoim rodzaju sport zespołowy. Na każdego kierowcę wyciskającego maksimum możliwości ze swojego bolidu przypadają setki inżynierów, techników i strategów pomagających im wygrywać. Przez ostatnie 23 lata Kenwood stał się nieocenionym członkiem naszego zespołu, pozwalając naszym kierowcom i inżynierom porozumiewać się efektywnie bez względu na warunki.”

 

Zobacz video z codziennej pracy systemu Kenwood NEXEDGE na torze Formuły 1.

 

 

Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE na stronie www.nexedge.pl.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.

 

Źródło: Land Mobile 01/2014 Fot.: Wikimedia Commons / Morio (na licencji CC BY-SA 3.0)