Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SmartPTT na targach IWCE 2014 i CPE 2014

 

W zeszłomiesięcznych targach IWCE (International Wireless Communications Expo) i towarzyszącej im wystawie CPE 2014 (Motorola Channel Partner Expo) uczestniczyła rosyjska firma Elcomplus LLC, producent oprogramowania SmartPTT.

 

Prezentacja SmartPTT podczas IWCE 2014

 

Smart PTT jest aplikacją klient–serwer pozwalającą na kompleksowe sterowanie cyfrowymi sieciami radiowymi zbudowanymi w oparciu o urządzenia MOTOTRBO. Pozwala na tworzenie systemów łączności radiowej składających się z wielu podsieci i wielu konsoli dyspozytorskich. Do możliwości SmartPTT należą: funkcje dyspozytorskie, monitoring GPS, realizowanie połączeń telefonicznych, transmisja danych oraz logowanie danych i informacji głosowych, a w wersji Advanced także monitoring systemu w czasie rzeczywistym oraz mostkowanie sieci radiowych dla połączeń Site Connect i Capacity Plus.

 

Podczas IWCE 2014 i CPE 2014 firma Elcomplus prezentowała najnowszą wersję SmartPTT, oznaczoną numerem 8.4, oraz swój zupełnie nowy produkt przeznaczony na amerykański rynek — SmartPTT Integra. Jest to kompleksowe rozwiązanie ułatwiające integrację oprogramowania SmartPTT z infrastrukturą MOTOTRBO oraz innym niezbędnym sprzętem sieciowym. Wychodzi ono poza ramy typowego oprogramowania i podczas targów spotkało się z największym zainteresowaniem odwiedzających.


Partnerem Elcomplus i dystrybutorem SmartPTT w Polsce jest firma Nexrad Telecomhttp://nexrad.pl/aplikacje/system-smartptt.

 

Źródło: smartptt.com

 

O firmie NEXRAD Telecom Sp. z o.o.

Nexrad-Telecom-logo.jpg

NEXRAD Telecom od 2001 roku jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych. Na swym koncie ma wiele wdrożeń systemów TETRA, DMR, Astro P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów komercyjnych.  Jest partnerem technologicznym światowych firm pracujących w branży radiokomunikacyjnej m.in.: Motorola Solutions, Selex Elsag, 3eTI, Thales Communications.