Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola APX 7000L - wielopasmowy radiotelefon P25 z obsługą LTE

 

Firma Motorola Solutions poszerzyła swoją serię radiotelefonów Project 25 (P25), APX, o nowy model — APX 7000L. Jest to trzypasmowy radiotelefon z obsługą łączności LTE zaprojektowany z myślą o amerykańskich funkcjonariuszach federalnego wymiaru sprawiedliwości.

 

Motorola APX 7000L

 

APX 7000L pracuje w pasmach VHF (136–174 MHz) oraz 700 i 800 MHz w zakresach częstotliwości przeznaczonych dla służb bezpieczeństwa publicznego w USA. Obsługuje systemy ASTRO 25, SmartZone, SmartNet i LTE Release 8. Radiotelefon będzie dostępny w dwóch wersjach:

  • z jednym, monochromatycznym wyświetlaczem na górze, bez klawiatury, z pojemnością 1200 kanałów,
  • z dwoma wyświetlaczami: monochromatycznym i pełnokolorowym, graficznym na przednim panelu, pełną klawiaturą i możliwością zaprogramowania do 3000 kanałów.

Obydwa modele posiadają obudowę o stopniu ochrony IP67, głośnik o mocy 1 W oraz dwa mikrofony z funkcją redukcji szumów, a opcjonalnie można je doposażyć w moduł Man-Down i GPS oraz funkcje zdalnego programowania (OTAP) poprzez sieć P25 oraz zdalnej wymiany klucza szyfrującego (Over the Air Rekeying).

 

Brenda Herold, wiceprezes Global ASTRO Products And Solutions w Motorola Solutions, skomentowała: “APX 7000L wykorzystuje szerokopasmowe sieci 4G LTE aby zredukować czas potrzebny na zdalne programowanie do zaledwie sekund, podczas gdy w innych systemach potrzeba na to minut. Ponieważ komponenty zajmujące się transmisją danych pracują niezależnie i w tle, kanał głosowy pozostaje wolny, minimalizując tym samym czas wyłączenia radiotelefonu z pracy i pozwalając agentom federalnym skupić się na swoim zadaniu.”

 

Źródło: Motorola Solutions