Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Axell Wireless dostarcza łączność dla nowego kompleksu WTC

 

Firmie Axell Wireless zlecono dostarczenie systemu łączności dla bezpieczeństwa publicznego do nowego kompleksu World Trade Center w Nowym Jorku, którego częścią jest One World Trade Center — mierzący 541 m najwyższy budynek w USA i czwarty co do wysokości na świecie.

 

One World Trade Center w 2013 roku

 

Jest to największe wdrożenie systemu łączności dla bezpieczeństwa publicznego w historii osiągnięć firmy Axell, a także w całych Stanach Zjednoczonych. System obejmie swoim zasięgiem także pobliskie budynki i posłuży policji, straży pożarnej, Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego oraz innym federalnym i stanowym organizacjom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w Nowym Jorku i przyległych okręgach administracyjnych.

 

W systemie znalazły się moduły światłowodowe OMU (optical master unit) produkcji Axell Wireless, sprzęgacze kierunkowe, filtry VHF i wzmacniacze dystrybucyjne na łącznie 88 kanałów radiowych w pasmach VHF, UHF i 800 MHz. Łączna długość kabli światłowodowych użytych przy instalacji systemu przekracza 8 km.


Cały sprzęt został gruntownie przetestowany, zanim dopuszczono go do instalacji. Wykonano ponad 800 pojedynczych testów trwających 38 godzin, w nieprzyjaznych warunkach temperaturowych: od -20 °C do +65 °C. W ramach zlecenia firma Axell Wireless wraz ze swoim partnerem zainstalowała także tymczasowe systemy łączności po tym, jak dotychczasowa infrastruktura łączności została całkowicie zniszczona przez huragan Sandy.

 

Źródło: www.radioresourcemag.com Fot.: flickr.com / Joe Mabel (na licencji CC BY-SA 2.0)

 

O firmie Axell Wireless http://www.axellwireless.com

Axell-wireless-digital-tetra-repeater-company-logo.jpgAxell Wireless jest największym europejskim dostawcą systemów wzmacniających sygnał radiowy i jeden z głównych producentów w branży bezprzewodowej na świecie. Asortyment dostępnych produktów firmy jest bardzo szeroki i obejmuje najważniejsze pasma częstotliwości  i interfejsy radiowe, np: GSM, EDGE, UMTS, CDMA, WiFi, Wimax, TETRA, TETRAPOL, GSM-R, UHF, VHF, APCO25, DVB-H i inne. Siedziba główna znajduje się w Wielkie Brytanii, drugi ważny ośrodek to Szwecja, zaś regionalne biura są usytuowane w Niemczech, Austrii, Francji, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Hong Kong, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kanadzie