Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DMR Simoco na lotnisku w Bahrajnie

 

Grupa Simoco otrzymała pięcioletni kontrakt na dostarczenie łączności DMR dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Bahrajn (BAH/OBBI), z którego tygodniowo odlatuje ponad 1000 samolotów. Dostawa będzie realizowana wspólnie z partnerem Simoco, firmą UCA (United Commercial Agencies). Kontrakt podpisano po prezentacji produktów DMR Simoco podczas styczniowego Międzynarodowego Show Lotniczego BIAS 2014.

 

Port lotniczy w Bahrajnie

 

Co warte uwagi, nowa łączność DMR Tier 3 zastąpi obecnie użytkowany na lotnisku system TETRA — jego operator skarży się na słaby zasięg i niską pojemność. Simoco w jego miejsce dostarczy swoje rozwiązanie Simoco Xd wraz z radiotelefonami ręcznymi SDP660 (500 szt.) i przewoźnymi SDM610 (100 szt.) wyposażonymi w funkcję rejestracji rozmów.

 

“System DMR Simoco jest postrzegany jako najnowsza i wyjątkowo opłacalna technologia,” powiedział Tony King, dyrektor techniczny UCA. “Zaoferuje ona portowi lotniczemu w Bahrajnie znacznie lepszą dostępność i większą funkcjonalność niż system TETRA. Ponadto, można ją w pełni zintegrować z istniejącym na lotnisku systemem telefonicznym, więc jest to rozsądny wybór dla dostawców polegających na niezwodnej łączności krytycznej. UCA zajmie się wdrażaniem tego systemu oraz zapewni jego obsługę i wsparcie operacyjne.”

 

 

 

Źródło: www.dmr-applications.com Fot.: Wikimedia Commons (na licencji CC BY 3.0)