Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions zdobywa trzy nagrody 2014 iF Product Design

 

SCHAUMBURG, Illinois, Stany Zjednoczone, 24 lutego 2014 r. – Firma Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), zdobyła trzy prestiżowe nagrody wzornicze iF za 2014 rok. Kieszonkowy komputer mobilny MC40, wielopłaszczyznowy skaner/waga MP6000 oraz seria radiotelefonów TLKR zostały wyróżnione spośród ponad 3245 zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu.

 

Motorola-nagroda-ifawards-infographic

Od 60 lat nagrody iF Product Design stanowią jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży projektowej. Nagrodzone produkty Motoroli będzie można obejrzeć na wystawie iF w Hamburgu w Niemczech, która zostanie otwarta dla zwiedzających 1 marca 2014 r.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • Kieszonkowy komputer mobilny MC40 wykorzystuje system operacyjny Android™. Urządzenie, skierowane do klientów z sektora handlu detalicznego, zmienia sposób, w jaki personel sklepowy nawiązuje relacje z kupującymi. MC40 oferuje funkcje takie jak sprawdzanie zapasów, mobilne płatności oraz wspomaganie sprzedaży, a jednocześnie pełni funkcję narzędzia komunikacyjnego.
  • Skaner/waga MP6000 to wielopłaszczyznowy skaner, który wykorzystuje szybką technologię obrazowania 2D. Umożliwia skanowanie zarówno tradycyjnych, drukowanych na papierze kodów kreskowych, jak i kodów wyświetlanych na ekranach urządzeń mobilnych, takich jak smartfony. Urządzenie sprawdza się nie tylko na obleganych stanowiskach kasowych, ale również w systemach płatności samoobsługowych.
  • Radiotelefony TLKR klasy konsumenckiej. Radiotelefony TLKR o zasięgu do 10 km są przeznaczone dla entuzjastów sportów ekstremalnych, miłośników pieszych wędrówek i wszystkich użytkowników, którzy wymagają niezawodnej łączności.


WYPOWIEDŹ
Curt Croley, dyrektor zarządzający ds. innowacji i wzornictwa w firmie Motorola Solutions
„W firmie Motorola Solutions współpracujemy z klientami, opracowując rozwiązania, które odpowiadają potrzebom zarówno przedsiębiorstw, jak i instytucji z sektora publicznego. Jesteśmy dumni, że w tym roku przypadły nam aż trzy nagrody iF Product Design. Stanowią one wyróżnienie dla dobrze zaprojektowanych produktów, które oferują użytkownikom wymierne korzyści ekonomiczne”.

Informacje o firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem "MSI". Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com. Bieżące komunikaty na temat firmy znaleźć można w centrum prasowym.

Źródło: www.motorolasolutions.com