Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera dostarczyła ponad 1 milion radiotelefonów PMR w 2013

 

Hytera Communications Co., Ltd., wiodąca spółka w dziedzinie projektowania i produkcji profesjonalnych mobilnych urządzeń do komunikacji radiowej (PMR), ogłosiła w dniu dzisiejszym, że poziom dostaw terminali PMR w 2013 roku, przekroczył milion sztuk, z czego 60% trafiło na rynki międzynarodowe. Firma Hytera notuje ciągły wzrost sprzedaży, uzyskując coraz lepszą pozycję na rynku światowym, a jej produkty PMR (w tym DMR, TETRA, PDT) zdobyły uznanie na światowych rynkach.

 

hytera-jeden-milion-dostarczonych-radiotelefonow-2013

 
W ubiegłym roku spółka świętowała także 20 rocznicę swojego powstania. W obchodach, które odbyły się w siedzibie Hytera w Shenzhen w dniach 10-13 października 2013 roku, wzięło udział 600 partnerów i klientów z ponad 50 krajów. W tym samym okresie miało miejsce branżowe forum PMR.


Thomas Lynch, wicedyrektor Information Handling Services, światowej spółki zajmującej się analizą rynku i doradztwem w branży elektronicznej, oświadczył na forum, że: „Hytera pozostaje jednym z globalnych liderów rynkowych, pomimo zaciekłej rywalizacji w branży PMR. Wzrost udziału rynkowego spółki Hytera jest godny uznania, a rok 2014 może przynieść dalszy wzrost sprzedaży i rozszerzenie działalności o kolejne rynki na świecie.”

 

„Ostatnie lata przyniosły spółce Hytera wiele osiągnięć. Będziemy dalej skupiać się na branży profesjonalnych sieci komunikacyjnych i promować rozwój technologii profesjonalnych rozwiązań w zakresie komunikacji mobilnej. Zapewnianie nieograniczonych doświadczeń komunikacyjnych klientom na całym świecie stanowi misję Hytera” - powiedział Chen Qingzhou, prezes i dyrektor generalny Hytera.

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.