Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność DMR firmy Simoco na GP Australii Formuły 1

 

Firma Simoco dostarczy ponad 800 radiotelefonów wraz z akcesoriami oraz infrastrukturę systemu radiowego na potrzeby tegorocznego Grand Prix Australii Formuły 1 w Melbourne, które potrwa od 13 do 16 marca. Ze sprzętu będzie korzystać przedsiębiorstwo Australian Grand Prix Corporation, odpowiedzialne za organizację zawodów, oraz jego liczni podwykonawcy zajmujący się pracami budowlanymi, zarządzaniem i zapewnianiem bezpieczeństwa podczas GP.

 

GP Australii Formuły 1 w 2013 roku

 

Szacuje się, że wyścigi F1 w Melbourne zgromadzą w tym roku 300 tys. widzów. Bezpieczeństwo oraz sprawna organizacja przebiegu całego wydarzenia będzie zależeć między innymi od wydajnej łączności radiowej.

 

Craig Moca, główny menedżer w Australian Grand Prix Corporation, skomentował: “Grand Prix Australii Formuły 1 gromadzi ogromną widownię, zarówno na miejscu jak i na całym świecie. Krytyczną sprawą jest zapewnienie organizatorom i podwykonawcom możliwości komunikacji z członkami zespołów, koordynatorami wyścigów, ochroniarzami oraz innymi pracownikami, aby zagwarantować bezpieczny i pomyślny przebieg wydarzenia. Dzięki temu, że Simoco wypożycza sprzęt do łączności radiowej, firmy w nie zaangażowane mogą uzyskać tymczasowy dostęp do wysokiej jakości rozwiązania komunikacji.”

 

“Simoco ma także potwierdzone doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań łączności dla potrzeb innych wielkoskalowych i złożonych wydarzeń, więc może zapewnić nam eksperckie porady i całodobowe wsparcie, kiedy będziemy go potrzebować,” dodał Moca.


Ian Carr, dyrektor generalny Grupy Simoco, powiedział: “ Jest to prestiżowe wydarzenie sportowe i jesteśmy zadowoleni, że firma Australian Grand Prix Corporation wraz z jej podwykonawcami zaangażowanymi w organizację tego wszystkiego wybrała nas na swojego dostawcę łączności. Będziemy instalować najnowszą technologię radiową, aby zagwarantować, że spełnimy wszystkie wymagania każdej z organizacji poprzez dostarczenie im radiotelefonów Simoco, dających szerokie pokrycie zasięgiem i czysty odbiór.”

 

 

Źródło: www.simocogroup.com Fot: flickr.com / CaterhamF1 (na licencji CC BY-NC-ND 2.0)