Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aplikacja iOS do monitorowania repeaterów NEXEDGE

 

KPG-149SA(A) Repeater Monitor to nowa aplikacja na system iOS umożliwiająca zdalne nadzorowanie pracy repeaterów NEXEDGE firmy Kenwood. Dzięki niej operator systemu radiokomunikacyjnego może z poziomu urządzenia przenośnego iPhone/iPad sprawdzić status pracy repeatera (nadawanie/odbiór), poziom mocy nadawczej, temperaturę płytki drukowanej nadajnika i odbiornika, aktualne napięcie zasilania oraz szereg innych parametrów.

 

Ekran powitalny aplikacji

 

Aplikacja współpracuje z repeaterami NEXEDGE z serii NXR-700/710/800/810/900 oraz oprogramowaniem nadzorującym KPG-149RM zainstalowanym na komputerze PC podłączonym do wspólnej sieci LAN/WAN z repeaterem. W razie wystąpienia zdefiniowanego wcześniej zdarzenia, na przykład przekroczenia progowej temperatury, zaniku zasilania lub problemu z łącznością, operator systemu radiokomunikacyjnego zostanie natychmiast powiadomiony SMS-em lub e-mailem. Ponadto na smartfonie lub tablecie może być przechowywany dziennik zdarzeń (w formacie tekstowym CSV) o wielkości 1000 pozycji.

 

Aplikację KPG-149SA(A) Repeater Monitor można pobrać za darmo z Apple App Store.

 

Źródło: nexedge.kenwood.com

 

Więcej informacji o systemie cyfrowym Kenwood NEXEDGE można znaleźć na stronie www.nexedge.pl.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.