Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DMR Tier 3 u dostawcy energii w Nowej Zelandii

 

Nowozelandzki dostawca energii elektrycznej, EA Networks, skorzystał z innowacyjnej technologii cyfrowej łączności radiowej opracowanej przez firmę Tait Communications. Nowa sieć radiokomunikacyjna oparta o standard Digital Mobile Radio (DMR) zwiększyła wydajność i bezpieczeństwo pracowników firmy energetycznej, która zaopatruje w prąd ponad 17 tys. mieszkańców regionu Canterbury.

 

Stacja bazowa TB9300 oraz radiotelefony TM9300 i TP9300

 

Brendon Quinn, menedżer sieci w EA Networks, powiedział: “Ta cyfrowa sieć radiowa była nieoceniona podczas wrześniowych wichur w naszym regionie. Czystość transmisji głosowej poprzez sieć cyfrową ułatwiła naszym pracownikom terenowym i dyspozytorom komunikację, eliminując potrzebę powtarzania instrukcji. Te wichury pokazały inne potencjalne zagrożenia, z jakimi mierzyła się nasza sieć radiowa, takie jak przeciążenia w krytycznych momentach. Wspólnie z firmą Tait mogliśmy poznać możliwości nowej sieci DMR, które pozwolą rozwiązać takie problemy w przyszłości.”

 

Wdrożony system DMR Tier 3, składa się z pięciu stref. Pracują w nim stacje bazowe TB9300 oraz radiotelefonów przewoźnych TM9300 i ręcznych TP9300.

 

Tait pracuje również z EA Networks nad wdrożeniem aplikacji lokalizacyjnej (AVL), dla usprawnienia koordynacji mobilnych zespołów roboczych.

 

Źródło: www.taitradio.com