Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pierwsze interoperacyjne produkty IDAS i NEXEDGE

 

Firmy  Icom Incorporated oraz JVCKENWOOD Corporation ogłosiły, że planują wprowadzenie na rynek sprzętu radiowego wspierającego obydwa systemy łączności bazujące na protokole NXDN: IDAS firmy Icom oraz kenwoodowski NEXEDGE. Pierwsze produkty mają pojawić się już w marcu br.

 

Loga Icom i JVCKENWOOD

 

Zestaw NXDN obejmuje dwa protokoły trankingowe przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań: typ C to architektura oparta o kanał kontrolny, natomiast typ D — architektura rozproszona. Dotychczas obydwaj producenci mieli w swoim portfolio rozwiązania jednego lub drugiego typu, lecz teraz zaoferują systemy z interoperacyjnością pomiędzy tymi dwoma typami. Zarówno Icom, jak i JVCKENWOOD zaprezentują swoje nowe produkty na tegorocznych targach IWCE.


NXDN jest otwartym protokołem interfejsu radiowego, za którego rozwój odpowiada Forum NXDN złożone z 34 członków: projektantów, twórców aplikacji i producentów sprzętu. Członkowie Forum wraz ze swoimi dystrybutorami sprzedali już 1,5 mln produktów NDXN od czasu rynkowej premiery standardu w 2006 roku.

 

Źródło: Icom America

 

Dystrybutorem produktów ICOM na polskim rynku jest firma ICOM Polska
Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalnaFirma ICOM Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 2004 roku. Firma wchodzi w skład międzynarodowej grupy VHF Group z siedziba w Oslo, działającej na rynku radiokomunikacyjnym grupującej firmy radiokomunikacyjne z Norwegii, Szwecji, Danii, Polski oraz krajów bałtyckich. ICOM Polska jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów Icom Inc. Japan, producenta profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego.
 

Dystrybutorem produktów Kenwood na polskim rynku jest firma Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.