Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wietnamska policja drogowa przechodzi na DMR Tier 3

Wietnamskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, którego zadaniem jest ochrona całego terytorium Wietnamu, wybrało rozwiązanie DMR Tier 3 jako podstawę swojego pilotażowego projektu cyfrowej sieci radiowej dla policji drogowej. Firma Tait wraz ze swoim lokalnym partnerem zbuduje jednostrefową sieć DMR Tier 3 obsługującą pakietową transmisję danych i pracującą w paśmie UHF. Prace zostaną ukończone w sierpniu br.

 

Funkcjonariuszka wietnamskiej policji drogowej

 

Wietnamska “drogówka” korzysta obecnie z analogowej, konwencjonalnej łącznosci radiowej, lecz chce przejść na system cyfrowy licząc na korzyści takie, jak większy zasięg i lepsza jakość komunikacji. Służba opracowała swoje własne rozwiązanie do automatycznej lokalizacji pojazdów (AVL), do którego firma Tait dostarczy odpowiedni interfejs. Funkcja pakietowej transmisji danych będzie wykorzystywana do przesyłania małych plików takich, jak dane identyfikacji osobistej, z radiotelefonów ręcznych podłączonych z palmtopami do stanowiska dowodzenia.

 

Aby zmniejszyć ryzyko związane z przejściem na nową technologię łączności, policja drogowa z Wietnamu postanowiła poprzedzić wdrożenie pełnoskalowej, pięciostrefowej sieci fazą pilotażową. W ten sposób ominęła ograniczenia budżetowe związane z dużymi, pojedynczymi projektami.

 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zbudowania relacji z wietnamską policją drogową i zapewnienia im dobrej jakości rozwiązania łączności o znaczeniu krytycznym, na którym mogą polegać. Pilotażowy projekt i stopniowa migracja na łączność cyfrową pozwoli im zaplanować modernizację w sposób najlepiej odpowiadający ich potrzebom i budżetowi,” powiedział William Phan, menedżer regionu na obszar Azji w firmie Tait Communications Asia-Pacific.

 

 

Źródło: www.dmr-applications.com