Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe radiotelefony MOTOTRBO

 

BASINGSTOKE, Wielka Brytania – 21 lutego 2012 r. – Firma Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI) zaprezentowała dziś nową serię przenośnych radiotelefonów z serii SL4000 oraz serię przewoźnych radiotelefonów DM4000. Obie grupy urządzeń uzupełniają rodzinę produktów MOTOTRBO, przeznaczonych do profesjonalnej komunikacji cyfrowej. Radiotelefony MOTOTRBO zapewniają wysoką jakość głosu i funkcjonalność oraz wydłużony czas pracy akumulatorów. Wykorzystują największe w branży portfolio aplikacji, których użycie przekłada się na wydajniejszą pracę urządzeń oraz wyższy stopień bezpieczeństwa użytkowników.


Radiotelefon przewoźny Motorola MOTOTRBO DM4000


Modele z serii SL to najsmuklejsze i najlżejsze na świecie cyfrowe radiotelefony mobilne (DMR), przeznaczone dla branż takich jak hotelarstwo, usługi, ochrona i porty lotnicze. Ich kompaktowa konstrukcja i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenia te idealnie sprawdzą się jako dyskretne środki komunikacji wszędzie tam, gdzie liczy się wysoki poziom obsługi klienta i szybkie reagowanie.

 

Motorola SL4000 - najsmuklejszy i najlżejszy na świecie cyfrowy radiotelefon DMR

 

SERIA SL — NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 • Radiotelefony z serii SL są wyposażone w wytrzymały kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, z wbudowanym czujnikiem, automatycznie wykrywającym poziom światła otoczenia i regulującym jasność ekranu.
 • Urządzenia posiadają funkcję Intelligent Audio, która automatycznie dopasowuje głośność do szumu tła. Dzięki temu dźwięk połączenia słyszalny jest nawet w hałaśliwym otoczeniu, ale również nie przeszkadza innym w miejscach gdzie panuje cisza.
 • Zintegrowana łączność Bluetooth® umożliwia podłączanie akcesoriów audio Bluetooth® bez konieczności stosowania zewnętrznego adaptera. Motorola Solutions posiada w ofercie zaprojektowane pod kątem użytkowników radiotelefonów bezprzewodowe słuchawki do zastosowań specjalnych, zapewniające większą mobilność i możliwość prowadzenia dyskretnych rozmów. Seria SL pozwala także bezprzewodowo (przez Bluetooth®) przesyłać dane między radiotelefonem a innymi urządzeniami, takimi jak czytniki kodów kreskowych, komputery mobilne lub drukarki mobilne.
 • Radiotelefony zapewniają głośny i klarowny dźwięk z głosowym potwierdzaniem kanałów, stref i programowalnych przycisków. Modele z serii SL posiadają trzy programowalne przyciski, które zapewniają łatwy dostęp do dziewięciu wybranych funkcji.
 • Seria SL obsługuje szeroką gamę aplikacji do przetwarzania danych, w tym programy do przydzielania zadań, obsługi poczty e-mail, wydawania dyspozycji, monitorowania sieci i łączności z sieciami telefonicznymi.
 • Radiotelefony posiadają alarm wibracyjny, tryb utajniony oraz zintegrowaną antenę, która optymalizuje zasięg. Dzięki tym funkcjom oraz łatwości obsługi urządzenia te znajdują zastosowanie zarówno w codziennej, rutynowej komunikacji, jak i podczas przesyłania dyskretnych komunikatów. 
 • Radiotelefony są kompatybilne z szeroką gamą akcesoriów oferowanych przez firmę Motorola Solutions: słuchawkami dousznymi, ładowarkami jedno- lub wielostanowiskowymi lub futerałami z obrotowym uchwytem.

SERIA DM4000 — NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 

 • Radiotelefony przewoźne z serii DM4000 posiadają kolorowe wyświetlacze, które ułatwiają przeglądanie list kontaktowych, wiadomości tekstowych i aplikacji.
 • Modele są przeznaczone dla takich sektorów jak administracja publiczna, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz transport. 
 • Urządzenia oferują też zintegrowaną transmisję głosu i danych przez Bluetooth®, co pozwala na podłączanie akcesoriów audio Bluetooth® bez konieczności użycia zewnętrznego adaptera. Użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać dane między radiotelefonem a innymi urządzeniami, takimi jak czytniki kodów kreskowych, komputery mobilne lub drukarki mobilne.
 • Seria DM4000 to w pełni funkcjonalne przewoźne radiotelefony analogowo-cyfrowe, zapewniające wysokiej jakości transmisję głosu (funkcja Intelligent Audio i konfigurowalne zapowiedzi głosowe) i danych. Urządzenia posiadają zintegrowany odbiornik GPS, a także wstępnie zaprogramowane wiadomościami tekstowe.

WYPOWIEDZI


Jeff Spaeth, wiceprezes, Dział Produktów Radiowych i Akcesoriów, Motorola Solutions
„Nasi klienci z wielu sektorów, w tym kadra kierownicza i personel obsługi klienta, poszukiwali lekkiego i niewielkiego radiotelefonu, który mieściłby się w kieszeni marynarki, a zarazem dobrze wyglądał i był łatwy w użyciu. Zaprojektowaliśmy serię SL po to, aby spełnić te potrzeby oraz pomóc naszym klientom w efektywniejszej współpracy i komunikacji”.

 

Bruce Claxton, dyrektor, Dział Innowacji i Projektowania, Motorola Solutions
„Seria SL — nasz najmniejszy i najcieńszy radiotelefon cyfrowy — to kolejny etap ewolucji platformy MOTOTRBO. Uwzględniając potrzeby i sugestie klientów stworzyliśmy urządzenie, które zmienia zasady gry na rynku komunikacji radiowej”.

 

Źródło: Motorola Solutions