Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola przejęła Twisted Pair Solutions i będzie integrować łączność z LTE

 

Firma Motorola Solutions ogłosiła wczoraj przejęcie Twisted Pair Solutions, przedsiębiorstwa z Seattle tworzącego rozwiązania programistyczne pozwalające realizować łączność pomiędzy różnymi systemami komunikacji, takimi jak systemy radiokomunikacji ruchomej oraz telefonia przewodowa i komórkowa, w tym LTE. Negocjacje w tym kierunku rozpoczęły się już ponad 6 miesięcy temu.

 

Loga Motorola Solutions i Twisted Pair

 

W wywiadzie udzielonym serwisowi Urgent Communications Bob Schassler, starszy wiceprezes ds. rozwiązań dla sektora rządowego w Motorola Solutions, powiedział, że przed podjęciem tej decyzji jego firma rozważyła szereg innych dostawców rozwiązań łączności głosowej opartych o LTE. Wiele z owych rozwiązań nie charakteryzowało się niezawodnością i było przeznaczonych wyłącznie do zastosowań konsumenckich. Na korzyść rozwiązania WAVE firmy Twisted Pair świadczyło natomiast 10 lat badań i rozwoju oraz fakt, że korzystają z niego amerykańskie agencje federalne.

 

Pomimo tego WAVE nie nadaje się do zastosowań o znaczeniu krytycznym, gdyż nie do takich celów zostało zaprojektowane. Dlatego też w bieżącym roku Motorola zamierza usprawnić to rozwiązanie i zintegrować je z własnym oprogramowaniem. Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku Motorola zaprezentowała własne rozwiązanie integrujące łączność typu push-to-talk pomiędzy radiotelefonami MOTOTRBO i smartfonami — MOTOTRBO Anywhere.

 

Jeśli chodzi o samą firmę Twisted Pair, wraz z przejęciem stała się ona spółką zależną Motorola Solutions, lecz przez najbliższy rok będzie kontynuować swoją dotychczasową działalność pod tą samą nazwą. Zespół ds. marketingu Motorola Solutions będzie tymczasem pracował nad długoterminowym planem dotyczącym Twisted Pair.

 

Źródło: urgentcomm.com