Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa wersja radiowego systemu zarządzania RMS-Net firmy Icom

 

Firma Icom UK podała informację o dostępności najnowszej, czwartej wersji swojego radiowego systemu zarządzania — RMS-Net. Współpracuje on z wieloma rodzajami analogowych i cyfrowych (IDAS) systemów łączności radiowej firmy Icom. Nowe wydanie RMS-Net jest jeszcze bardziej elastyczne i obsługuje rejestrowanie rozmów oraz zdalne sterowanie systemem łączności radiowej.

 

ICOM-RMS-Net-aplikacja-dyspozytorska

 

RMS-Net integruje komputery stacjonarne PC, ręczne radiotelefony Icom, stacje bazowe i repeatery we wszechstronny, lecz łatwy w użytku system zarządzania. Centralny komputer zapisuje cały ruch w sieci radiowej w centralnej bazie danych, z którą użytkownicy stacjonarni łączą się przy pomocy własnych komputerów. RMS-Net oferuje wiele kluczowych dla bezpieczeństwa funkcji, takich jak alarmy upadkowe, funkcje samotnego pracownika, przyciski alarmowe, a teraz również rejestrację rozmów i możliwość zdalnego sterowania poprzez sieć IP.

 

Funkcja rejestracji rozmów pozwala zapisywać korespondencję radiową na dysku komputera przez ustalony czas (zwykle 30 lub 60 dni). Jeśli głos jest rejestrowany wraz z danymi IDAS, sygnałem selektywnego wywołania 5 Tone lub BISS 1200, możliwa jest także identyfikacja nadawcy. Rozmowy można wyeksportować w postaci pliku WAV. Funkcja ta może być również skojarzona ze standardowym raportowaniem RMS-Net, dającym dodatkowe dane takie, jak wiadomości statusowe, wywołania alarmowe i pozycjonowanie wewnętrzne.

 

Zdalne sterowanie poprzez sieć IP pozwala obsługiwać radiotelefon z oddali, nawet poza obszarem pokrytym zasięgiem systemu — z innego budynku, miasta lub kraju. Te same radiotelefony mogą być również obsługiwane przez wielu operatorów, posługujących się różnymi komputerami.

 

Ian Lockyer, menedżer marketingu w firmie Icom, powiedział: “Platforma RMS-Net sprawdziła się już u wielu klientów, a teraz z dwoma nowymi funkcjami zapewnia jeszcze więcej elastyczności zarówno dla klienta, jak i instalatora. Nowa wersja RMS-Net jest w pełni interaktywna, co gwarantuje dyspozytorom/nadzorcom możliwość monitorowania i reagowania oraz wgląd w działanie organizacji, co jest ważnym wymaganiem dla dzisiejszych przedsiębiorstw.”

 

 

Źródło: icomuk.co.uk

 

Dystrybutorem produktów ICOM jest firma ICOM Polska.

O firmie Icom Polska icompolska.pl
Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalnaFirma ICOM Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 2004 roku. Firma wchodzi w skład międzynarodowej grupy VHF Group z siedziba w Oslo, działającej na rynku radiokomunikacyjnym grupującej firmy radiokomunikacyjne z Norwegii, Szwecji, Danii, Polski oraz krajów bałtyckich. ICOM Polska jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów Icom Inc. Japan, producenta profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego.