Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

HQT zapowiada mocne wejście w roku 2014

 

Już w lutym 2014 roku firma HQT zaprezentuje zupełnie nowe cyfrowe radiotelefony DMR, które wywołały sensację podczas tegorocznej wystawy PMRExpo. Tuż po zakończeniu targów doszło do sporych przetasowań w sieciach dystrybucji czołowych producentów. Do kanału dystrybucji HQT dołączyli Partnerzy z Holandii i Belgii, którzy dotychczas współpracowali z inną znaną chińską marką.

 

 hqt-radiotelefony-dmr-w-2014-roku

Bez wątpienia HQT przebojem podbija rynek radiokomunikacji zarówno w Polsce jak i Europie Zachodniej. Sprzęt HQT cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.  Nowe innowacyjne radiotelefony cyfrowe w technologii DMR, które HTS-HIGH TECH STUDIO zacznie sprzedawać w lutym 2014 już teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na doskonałą jakość, parametry i cenę nawet niższą od najprostszych dość archaicznych już radiotelefonów analogowych innych wiodących marek.

 

Radiotelefon DMR HQT DH-9800Wśród zapowiedzianych przyszłorocznych nowości znajdują się nowe radiotelefony cyfrowe DMR DH-9800, DH-8100,  DH-8800 oraz DM-1000. Do sprzedaży trafią również nowe modele radiotelefonów analogowych HQT TH-288, TH268, TH-2890 dual band, oraz radiotelefon PMR446 TH-446Plus w wykonaniu przemysłowym. Wzmacniacz BDA HS-8600 został zmodyfikowany do 8606 w którym poprawiono parametry regeneracji sygnału i filtracji zniekształceń sygnału wejściowego.

 

W rodzinie rozwiązań systemowych HQT znalazł się również system transmisji bezprzewodowej video HS-9600 z kompresją video MPEG4 i MPEG2, kompatybilny z H.264 i kodowaniem 128 AES uniemożliwiającym nielegalny odbiór sygnału.  Rodzina analogowych produktów systemowych została wzbogacona o przemiennik TR-1000.

 

Również portfolio akcesoriów audio, jak zestawy słuchawkowe czy mikrofonogłośniki do radiotelefonów, zostało bardzo mocno wzbogacone. Pragniemy przypomnieć, że w przypadku marki HQT to rodzimy przedstawiciel jest pionierem we wprowadzaniu nowej silnej marki na rynek europejski, tym razem to zachodni dystrybutorzy podążyli w kierunku wytyczonym przez HTS-HIGH TECH STUDIO.

 

Fot poniżej: Adam Skupiński, Dyrektor Generalny HTS-HIGH TECH STUDIO oraz Rick Yu, Dyrektor Sprzedaży HQT Science&Technology Co. Ltd.

 

Adam-Skupinski-hts-Rick-Yu-hqt

 

Sporą popularnością cieszy się, zaprojektowany w Australii, bezprzewodowy mikrofonogłośnik X10DR. Dzięki temu małemu urządzeniu, ważącemu zaledwie 194 gramy, użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze radiotelefonu bazowego lub samochodowego w promieniu nawet 300 metrów.

 

Źródło: HTS-HIGH TECH STUDIO

 

HQT-logoHQT Science & Technology (Shenzhen) Co, Ltd. (www.hqt-tech.com) jest jednym z 3 wiodących, najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów sprzętu profesjonalnej łączności radiowej w Chinach. HQT specjalizuje się w produkcji, R&D i serwisie rozwiązań dla profesjonalnych systemów łączności radiowej. Ponadto HQT aktywnie rozwija produkty DMR, zarówno w zakresie infrastruktury jak i terminali których sprzedaż ma się rozpocząć jeszcze w 2013 roku. Produkty HQT są zgodne z normami i certyfikatami z ISO9001/ISO14001, CE / FCC, RoHS. Firma HQT jest członkiem DMR Association.

 

O firmie HTS – HIGH TECH STUDIO
HTS-hight-tech-studio-logoHTS – HIGH TECH STUDIO działa nieprzerwanie od 2004 roku obejmując swoim zasięgiem obszar Polski, Czech i Słowacji. HTS jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym takich firm jak HQT, MOTOROLA, KENWOOD, PELTOR/3M.