Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ELEKTRIT nagrodzony podczas spotkania dystrybutorów Kenwood

 

W trakcie tegorocznej edycji PMRExpo,  jednej z największych imprez w świecie radiokomunikacji profesjonalnej, miało miejsce uroczyste spotkanie przedstawicieli i dystrybutorów sprzętu łączności radiowej firmy Kenwood z obszaru EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Spotkanie było też okazją do podsumowania roku 2013 i przedstawienia polityki firmy na rok 2014.

 

Od lewej Mike Atkins (Dyrektor Główny), Gary Hodgson, Jacek Łapsz, Piotr Łapszo


Oczywiście podczas spotkania nie mogło zabraknąć dystrybutora Kenwood na rynku polskim — firmy Elektrit Sp. z o.o. z Łap, która została uhonorowana prestiżową nagrodą "Osiągnięcia z Innowacji NEXEDGE". Wyróżnienie wręczał Główny Dyrektor Europejskiej Siedziby Wydziału Komunikacji firmy Kenwood – Mike Atkins. Nagroda została przyznana za wieloletnie osiągnięcia we wdrażaniu nowego cyfrowego systemu łączności NEXEDGE w wielu sektorach polskiego rynku i zabezpieczenie instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju, usług publicznych, biznesu i przemysłu.

 

Warto dodać, iż cyfrowy system Kenwood NEXEDGE został doceniony już w 2009 roku, przez kapitułę konkursu SUPERNOWOCZESNY podczas targów EUROPOLTECH 2009. Laur z rąk Komendanta Głównego Policji za najbardziej nowoczesny produkt przyjął Jacek Łapszo, Prezes Elektrit Sp. z o.o.

 europoltech-2009-dyplom-elektrit-kenwood-nexedge-system.


Wyróżnienie dodatkowo potwierdza wybitne starania spółki o spełniane wygórowanych wymogów klientów i oferowanie usług na najwyższym europejskim poziomie.

Źródło: Elektrit Sp. z o.o.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.