Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Australijski operator sieci MPT 1327 przechodzi na DMR

 

Firma Silvercomm świadcząca usługi łączności radiowej dla organizacji z obszaru metropolii Melbourne (Australia) poinformowała, że przechodzi z obecnego systemu MPT 1327 na DMR. Nowa sieć, nosząca nazwę Silvercomm CLEARCALL Network, będzie bazować na wyposażeniu firmy Tait i stanowi element planów Silvercomm mających na celu zwiększenie jakości usług.

 

Logo Silvercomm

 

“Chcieliśmy pójść naprzód wraz z naszymi klientami i poprzez migrację do DMR skorzystać z jakości i funkcji jakie wnosi ta cyfrowa technologia,” powiedział Peter Crook, menedżer marketingu i sprzedaży w firmie Silvercomm.

“Wybraliśmy DMR z racji, że chcieliśmy sprawdzonej na świecie, interoperacyjnej technologii opartej o otwarty standard, która pozwoliłaby nam zaoferować naszym klientom wybór,” dodał Crook.

 

Tait Communications wraz ze swoim dystrybutorem, firmą Logic Wireless, jest w trakcie budowy 9-strefowej sieci DMR Tier 3 pracującej w paśmie UHF i obsługującej łączność głosową oraz transmisję danych. Sieć zostanie ukończona i udostępniona klientom pod koniec grudnia br.

 

Silvercomm przeprowadzi migrację swoich klientów z obecnej łączności MPT 1327 na nową, DMR. Pierwsze 200 pojazdów zostanie przyłączone do sieci w styczniu 2014 roku. Obecna sieć MPT 1327 wciąż będzie działać obok DMR, tak, aby klienci firmy Silvercomm mogli dokonać migracji w odpowiadającym im czasie.

 

Dzięki dwóm dodatkowym strefom dodanym do sieci Silvercomm poprzez połączenie IP, komercyjni klienci korzystający z nowej sieci DMR będą mogli doświadczyć ulepszonej jakości dźwięku i poszerzonego zasięgu. Choć operator skupia się głównie na łączności głosowej, będzie oferować także podstawowe funkcje transmisji danych, takie jak krótkie wiadomości tekstowe (SDS) i przesyłanie koordynatów GPS.

 

Źródło: www.dmr-applications.com