Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowości od Sepury: DMR i TETRA na 800 MHz

 

Firma Sepura zaprezentowała portfolio swoich nowych produktów pracujących w standardzie DMR. Kolejną nowością firmy są radiotelefony TETRA działające w paśmie 800 MHz. Tradycyjnie standard TETRA działa w paśmie UHF 380–470 MHz. Z oficjalnego oświadczenia firmy dowiadujemy się, że obecne premiery produktowe są częścią strategicznej transformacji firmy z czołowego dostawcy radiotelefonów TETRA w globalnego lidera kompleksowych rozwiązań radiokomunikacyjnych dla biznesu i użytkowników bezpieczeństwa publicznego.

 

sepura-dmr-product-family

 

Nowe portfolio produktów DMR obejmuje pełną gamę radiotelefonów w tym przenośnych (w wersji z wyświetlaczem i klawiatura oraz w wersji uproszczonej), przewoźnego, przemiennika oraz aplikacji dyspozytorskiej. Radiotelefony przenośne są odporne na wstrząsy, wytrzymałe (IP67) oraz oferują 1 wat mocy audio. Radiotelefon przewoźny oferuję aż 45 watów mocy wyjściowej RF. Nowa aplikacja dyspozytorska SICS eXpress pozwala na lokalizowanie i zarządzanie całą flotą radiotelefonów. Wszystkie produkty linii DMR są zgodne z normą ETSI DMR Tier 2 i będą dostępne na pasmo UHF (400–470 MHz) oraz UHF (136–174 MHz). Początkowo będą oferowane systemy jednostrefowe, ale w planach są również systemy wielostrefowe.

 

"W ciągu ostatnich 11 lat Sepura zyskała reputację wiodącego dostawcy na rynku TETRA w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym i przemysłowych," powiedział Richard Lucas, dyrektor handlowy Sepura odpowiedzialny za biznes DMR. "Nasi partnerzy handlowi i klienci wymagali, aby Sepura dostarczając solidnych i bezpiecznych rozwiązań dla TETRA, wykorzystała tę wiedzę na rynku DMR."

 

Kolejną nowością są radiotelefony TETRA pracujące w paśmie 800 MHz. Nowe pasmo częstotliwości jest ukierunkowane na spełnienie potrzeb rynków wschodzących, w tym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w Australii, Brazylii, Chinach, Ameryce Południowej i na kontynencie azjatyckim.

 

"Rynek 800 MHz jest bardzo ważny dla Sepury." powiedział Mark Barnby, starszy menedżer produktu w Sepura. "Wraz z dostępnością w paśmie 800 MHz naszym wiodącym produktów na rynku TETRA, radiotelefonu przenośnego STP9000 i przewoźnego SRG3900, przygotowujemy się do ekspansji w Ameryce Północnej, i wzmacniamy swoją pozycję na rynkach wschodzących, takich jak Australia, Brazylia i Chiny."

 

Video prezentacja produktów DMR.

 

Źródło: Sepura

 

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.