Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SEPURA nowym graczem na rynku DMR

 

O tym że SEPURA, brytyjski producent radiotelefonów i od niedawna również infrastruktury TETRA, zamierza wejść na rynek DMR dało się słyszeć już w ubiegłym roku. Wszystko wskazuje na to, że zbliżające się targi PMRExpo 2013 będą najbardziej historyczną imprezą dla tej firmy ze względu na premierę produktów DMR.

 

Firma cały czas wzmacnia swoją pozycję rynkową stosując taktykę przejęć. Najnowszym nabytkiem jest Portalify, fiński producent oprogramowania specjalnego do systemów radiokomunikacji profesjonalnej. W roku 2012 Sepura przejęła podupadającą austriacką firmę 3T, która produkowała infrastrukturę TETRA poszerzając w ten sposób portfolio swoich produktów.

To posunięcie odzwierciedla rozwój firmy Sepura, która z producenta radiotelefonów TETRA stała się dostawcą kompleksowych rozwiązań łączności TETRA. Austriackie przedsiębiorstwo zostało włączone do firmy Sepura pod nazwą Sepura Systems.


 

Dzisiaj na oficjalnym kanale YouTube Sepura pojawiła się zapowiedź video nowych produktów DMR. Delegacja RadioTech.pl będzie obecna na targach PMRExpo 2013 więc damy znać naszym Czytelnikom o nowościach.

 

 

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

 

Źródła: własne, Tetraforum.pl