Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO na Wimbledonie

 

Firma Airwave Solutions, brytyjski operator sieci łączności służb bezpieczeństwa publicznego w UK, zdobyła kontrakt na zapewnienie łączności radiowej podczas turnieju tenisowego odbywającego się na kortach Wimbledonu. Trzyletnia umowa została podpisana z firmą The All England Lawn Tennis Club (AELTC). Nowy system MOTOTRBO wdrożono przed turniejem Wimbledon 2013, który odbywał się w dniach 24 czerwca — 7 lipca.

 

 wimbledon-mototrbo-airwave

 

"Szukaliśmy nowej alternatywy dla naszego systemu analogowego. Chcieliśmy rozwiązania, które pozwoli nam ewoluować w miarę zwiększania się naszych potrzeb" — powiedział Andreas Chrysanthou, IT manager AELTC. "Airwave był w stanie zaprojektować i dostarczyć system, który nie tylko spełnia nasze potrzeby dzisiaj, ale jest przyszłościowym i zgodnym z naszymi wytycznymi rozwiązaniem na najbliższe kilka lat."

 

Przez cały rok system obsługuje około 100 radiotelefonów, lecz w ciągu dwóch tygodni trwania mistrzostw ich liczba zwiększa się do aż około 1000. Całość bazuje na rozwiązaniu MOTOTRBO firmy Motorola Solutions.

System składa się z dwóch niezależnych stacji bazowych. Usługi transmisji danych i głosu zarówno na powietrzu jak i poniżej poziomu gruntu zapewnia podstawowa stacja bazowa. Druga, zapasowa, pozwala na przejęcie ruchu w przeciągu 90 sekund w przypadku awarii podstawowej.

Szkolenie było kluczem do pomyślnego wdrożenia nowego systemu. Podczas trwania tegorocznych mistrzostw nawiązano około pół miliona połączeń PTT bez chwili przestoju w pracy systemu.

 

Źródło: airwavesolutions.co.uk