Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W Berlinie trwa Motorola Application Forum 2013

 

W Berlinie odbywa właśnie się po raz czwarty prestiżowe spotkanie Motorola AppForum 2013. Tematem trzydniowej konferencji, przeznaczonej głównie dla programistów i twórców aplikacji, są najnowsze trendy i technologie łączności dla służb, biznesu i przemysłu, które będą zaprezentowane w trakcie sesji i warsztatów technicznych.

 

motorola-application-forum-2013-berlin

 

Agenda spotkania obejmuje również zagadnienia dotyczące produktów i aplikacji z rodziny TETRA i DMR. Omawiany jest m.in. aktualny status branży TETRA/DMR oraz dostępne portfolio produktów. Szczególnie istotne dla szerokiego grona zgromadzonych programistów i deweloperów aplikacji jest omówienie nowej funkcjonalności interfejsu aplikacyjnego API do systemów rodziny Dimetra IP oraz MOTOTRBO.

 

W spotkaniu, poza przedstawicielami Motorola Polska, uczestniczą również rodzime firmy, m.in. AKSEL — twórca konsoli dyspozytorskiej ConSEL oraz firma ELNEX, która rozwija swoją autorską aplikację do pozycjonowania — TrackDMR.

 

 

Źródło: motorolasolutionsevents.com/appforum_2013